На главную

Керамічна плитка

Ідеальні технічні властивості керамічної плитки сприяють тому, що її якнайширше використовують в оздобленні великих площ громадських та житлових приміщень. Довговічність, легкий догляд, гігієнічність плитки та безмежна різноманітність кольорів дозволяє створювати неймовірні поверхні навіть у дуже неочікуваних місцях. Підлога із керамічної плитки це зручно та вишукано у будь-якому інтер'єрі.

Керамічна плитка екологічно чиста як будівельний матеріал. До того ж, вона проходить ретельне очищення перед використанням. Керамічна плитка здатна утримувати стабільну вологість у приміщенні протягом тривалого часу та вбирати у себе шкідливі бактерії і хімічні запахи, які потім легко можна видалити під час звичайного прибирання.

Керамічна плитка як для оздоблення стін, так і для підлоги щільна та, переважно, гладка. Вона легко адаптується до різної температури середовища. Саме тому керамічна плитка ідеальна для укладання теплої підлоги, а окремі види для улаштування сходів, зовнішніх поверхонь чи підлоги у коридорах або зимових садах. Керамічна плитка на підлозі служитиме не один десяток років у приміщеннях із великою кількістю людей чи місцях з великим навантаженням. Вона не псується під впливом вологи та через інші пошкодження.

Через її геометричний ефект, керамічна плитка підходить для зміни приміщення. Ви можете зробити невеликі кімнати більшими за допомогою великої плитки або візуально підняти стелю через настінну плитку.

Різноманітність форматів та форм керамічної плитки дозволяє реалізовувати цікаві та нестандартні ідеї у будь-якому приміщенні чи просторі; стильно підкреслювати можливості чи передавати елегантність кімнати у вже великих приміщеннях або скоректувати нерівності маленьких просторів.

Керамічна плитка все частіше використовується як заміна інших покривних матеріалів, властивості створюваної поверхні та матеріалів, з яких вона виготовляється. Зараз є імітації у керамічній плитці майже кожного природного каменю, паркетної плитки, текстильної плитки, металочерепиці (іржаві плитки), плитки зі скляним покриттям. Жоден запит клієнта не залишається невиконаним.

Якщо вам потрібна якісна керамічна плитка, заздалегідь подивіться на сторінках сайту Львівпостачбуд асортимент виробів та поради щодо вибору цього оздоблення.

Пропонуємо скористатися допомогою нашого експерта для того, щоб обрати найкращу плитку із широкого асортименту, яка підійде саме для вашого проєкту.

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua