На главную

Одноповерхові будівлі з металоконструкцій в Україні

Одноповерхові будівлі є найбільшим сегментом ринку металоконструкцій Україні, на який припадає понад 60% загального ринку металевих конструкцій.

Будівлі з металоконструкцій в один поверх зазвичай використовуються для майстерень, заводів, промислових і розподільних складів, а також для торгівлі та відпочинку. Каркаси, які в розмовній мові називаються ангарами , варіюються від невеликих майстерень, які займають всього декілька сотень квадратних метрів, до великих розподільних складів, що займають понад сто тисяч квадратних метрів.

Металоконструкції Термобуд стандарт домінують в системах каркаса, що використовуються в цьому секторі, з часткою ринку близько 10%. Хоча більшість одноповерхових будівель являють собою відносно прості будівельні проекти, підвищення рівня спеціалізації з боку підрядників з виготовлення металоконструкцій і інших учасників ланцюжка поставок в останні роки призвело до значного поліпшення якості, вартості та продуктивності доставки одноповерхових сталевих будівель.

Ці поліпшення були досягнуті завдяки все більш ефективному використанню металевого каркаса підрядниками з проектування і виготовлення металоконструкцій, поліпшеному планування проекту та активного управління ланцюгами поставок основними підрядниками.

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua