Тернополь

Заклади сфери HoReCa переходять на сучасні LED технології освітлення

Останнім часом в Україні простежується чітка тенденція переходу ресторанів та кафе на LED освітлення. Світлодіодні джерела світла на вулицях та в приміщеннях можуть працювати 10-ки тисяч років, при цьому не втрачаючи якості світла. Вони удобно не виходять з ладу і не потребують нередкого ремонту чи заміни.

Причиною активного росту популярності нової LED технології стала її висока ефективність в поєднанні з значною економічністю. Світлододні лампи споживають в 5 разів менше електроенергії, ніж звичайні енергозберігаючі лампи. До того ж, як доводить практика використання, вони набагато ефективніші, якісніші та довговічніші за свої морально та технічно застарілі аналоги.

Дуже важливим для українських закладів сфери HoReCa є естетичний нюанс використання світлодіодних ламп. Спеціалісти компанії «МАКСУС УКРАЇНА» створили декілька серій LED ламп для декоративного застосування, адже вони мають особливу популярність серед власників кафе та ресторанів. Частіше всього в освітленні закладів сфери HoReCa використовується світлодіодна лампа свічка від MAXUS. LED лампам MAXUS С37 властиве м’яке світло, яке не приносить дискомфорту очам, їм не характерні різкі тіньові контрасти та відблиски. Світлодіодні лампи С37 ідеально підходять для кришталевих люстр, за їх допомогою просто домогтися ефекту «гри кришталю».

LED лампа свічка від MAXUS – це прикраса для будь-якого світильника, а також гармонійне доповнення інтер’єру приміщення. Діодні лампи свічі ідеальні в поєданні з різноманітними люстрами, світильниками без плафонів, бра, настільними лампами.

Найчастіше після заміни декількох ламп розжарювання на світлодіодні аналоги ресторани та кафе цілком переходять на LED освітлення. Керівників закладів HoReCa вражає не лише різниця у сприйнятті простору, але й рахунок за електроенергію.

Про користь LED технологій гласить практика сучасних рестораторів. Як зазначає Дмитро Борисов, власник 7 ведучих київських ресторанів, світло міняє настрій людей. Щоб гості могли розслабитися та поспілкуватися в приємній атмосфері, потрібно створити її за допомогою обмысленої системи освітлення. А сучасні технології освітлення дозволяють вирішити це завдання і в небольшому сімейному кафе, і в дорогому ресторанному комплексі. Крім того, світло допомагає забезпечити комфортні умови для роботи поварів. Світло не просто створює атмосферу – воно підсилює смак, робить почуття гострішими.

MAXUS створює комфортну атмосферу в кожному куточку кафе чи ресторану та сприяє тому, щоб люди могли насолоджуватися якісним світлом завжди і всюди.

Добавить комментарий

Тернополь

Вышивки бисером на одежке — колоритное решение трудности скучноватого гардероба

Именитые кутюрье работают над созданием уникальных коллекций одежки, модницы и франты со всего мира отыскивают все вероятные методы выделиться. А мода сейчас неумолима - практически раз в секунду диктует новые тенденции и стиль. Как в сероватом и монотонном мире

Что такое патронные тэны и где их используют

Патронные тэны – это нагревательный элемент круглого сечения. Имеет однобокое размещение выводов. 2-ой конец запаян. Это позволяет сделать установка нагревателя при маленьком рабочем пространстве, рабочая поверхность греется до 750 градусов. Патронные тэны предусмотрены

Жизнь без контактных линз и очков — реальна! Ортокератология: новенькая кандидатура лазерной корректировки зрения

На сегодня новые офтальмологические технологии позволяют творить чудеса, ведь с возникновением ночных линз многие пациенты запамятовали о дилеммах со зрением, а конкретно о заболевания близорукости. В течение денька человек может всеполноценно услаждаться всеми

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.