Тернополь

КРЕДОБАНК у 2012 році зростав втричі швидше за ринок

За минулий рік активи банку зросли на 750 мільйонів гривень або на 20%. Це означає, що КРЕДОБАНК зростав втричі швидше, ніж банківська система України в цілому, приріст активів якої у минулому році склав за даними Національного банку лише 6,9%.

 –  Висока динаміка приросту активів є результатом реалізації нової стратегії банку, яка передбачає концентрацію його діяльності на обслуговуванні роздрібних клієнтів i на співпраці з підприємствами малого та середнього бізнесу,  – коментує результати 2012 року Голова Правління КРЕДОБАНКу Дмитро Крепак.

Орієнтація на потреби пріоритетних секторів клієнтів та пропозиція їм удосконалених кредитних та розрахункових продуктів позволили КРЕДОБАНКу розвиватися у минулому році набагато швидше за соперників. При цьому особливу увагу банк приділяв активізації кредитування, спрямовуючи ресурси як в реальний сектор економіки, так і на задоволення потреб приватних клієнтів у сфері іпотечного та автокредитування.

– Ми прагнемо бути для наших клієнтів справжнім партнером в бізнесі, – відзначає Дмитро Крепак. – Незважаючи на те, що у другій половині минулого року на українському фінансовому ринку неодноразово виникав дефіцит ліквідності, КРЕДОБАНК на відміну від цілого ряду інших банків не припиняв кредитування позичальників. В итогі за підсумками року обсяг ранцу кредитів, наданих юридичним особам, зріс на 15%, а портфель кредитів роздрібних позичальників збільшився відразу на 29%. Для порівняння – в цілому по банківській системі корпоративні кредити зросли лише на 5%, а роздрібні кредити четвертий рік поспіль продовжили скорочуватись.

У минулому році КРЕДОБАНК не лише интенсивно кредитував, але  й успішно збільшував свою ресурсну базу. Завдяки довірі корпоративних клієнтів та приватних вкладників депозитний портфель банку зріс на понад 230 мільйонів гривень, у тому числі дві третини приросту забезпечили вклади фізичних осіб. Цьому сприяло, зокрема, впровадження обслуговування депозитів в системі інтернет-банкінгу для фізичних осіб «КредоДайрект», що дозволяє вкладнику розмістити тимчасово вільні кошти на депозит під привабливу відсоткову ставку, не відвідуючи установу банку.

Добавить комментарий

Тернополь

Прокат авто — выбираем лучший вариант

Если у вас нет собственного автомобиля, то данные обстоятельства уже давно не являются проблемой. Решить данную проблему поможет каршеринг. Основным условие является наличие прав и денежных средств. Для тех, у …

Фигурные вафли на палочке

Хот-дог на палочке представляет собой сосиску запеченную в хрустящем тесте. Он стремительно готовится, очень смачный и его комфортно держать в руке. Для изготовления таких хот-догов могут употребляться самые различные виды теста, а совместно с сосиской могут

Наборы для вышивки бисером либо как стремительно научиться вышивать?

Вышивка цветными нитками вплелась в традиции и быт украинцев, в их культуру, стиль, моду. Сейчас это искусство переживает эру собственного Возрождения. В связи с этим значительно ожил энтузиазм к рукоделию и товарам для него. Современный рынок предлагает неслыханный

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай