Тернополь

Діамантбанк став Принциповим членом міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide

Міжнародна платіжна система MasterCard Worldwide, учасником якої Діамантбанк є з 2001 року, підвищила статус Банку до рівня Принципового члена.

Статус Принципового члена надається лише банкам з відповідним досвідом роботи в картковому бізнесі, бездоганною діловою репутацією та стабільними показниками розвитку. Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, Діамантбанк продовжує интенсивно розвиватися, підтверджуючи імідж надійного та сучасного банку, який працює за європейськими эталонами.

Як повідомляє Директор департаменту банківських платіжних карток ПАТ «Діамантбанк» Володимир Лосєв: «Підвищення статусу позволить банку залучити нових клієнтів та збільшити лояльність існуючих за рахунок нових, зручних і вигідних банківських продуктів та послуг. Вже сразу відбувається бота по підготовці та реалізації ряду проектів: послуги грошових переказів MasterCard MoneySend між картками будь-яких українських банків, технології захисту Інтернет-платежів MasterCard SecureCode та безконтактних карток MasterCard PayPass. Разом зі статусом Принципового члена Діамантбанк отримав право надавати спонсорську підтримку іншим банкам при їх вступі в платіжну систему у якості афілійованих членів, що є ще одним кроком в досягненні стратегічної мети – побудови банку для банків».

Довідка

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний диапазон послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку.
Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 81 відділення у 20 містах України.
2013 рік ПАТ «Діамантбанк» закінчив з прибутком  4,83 млн. грн. Чисті активи фінустанови станом на 01.01.2014 р. склали 4,78 миллиардов. грн., регулятивний капітал – 515,788 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель – 2,8 миллиардов. грн.

Добавить комментарий

Тернополь

Прокат авто — выбираем лучший вариант

Если у вас нет собственного автомобиля, то данные обстоятельства уже давно не являются проблемой. Решить данную проблему поможет каршеринг. Основным условие является наличие прав и денежных средств. Для тех, у …

Фигурные вафли на палочке

Хот-дог на палочке представляет собой сосиску запеченную в хрустящем тесте. Он стремительно готовится, очень смачный и его комфортно держать в руке. Для изготовления таких хот-догов могут употребляться самые различные виды теста, а совместно с сосиской могут

Наборы для вышивки бисером либо как стремительно научиться вышивать?

Вышивка цветными нитками вплелась в традиции и быт украинцев, в их культуру, стиль, моду. Сейчас это искусство переживает эру собственного Возрождения. В связи с этим значительно ожил энтузиазм к рукоделию и товарам для него. Современный рынок предлагает неслыханный

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua