Сумы

СК «NGS» надасть страховий захист по програмам медичного страхування для Асоціації міні-футболу України

Страхова компанія «NGS» (НАФТАГАЗСТРАХ) та Асоціація міні-футболу України уклали договір всеохватывающего медичного страхування, згідно з яким арбітри, інспектора та делегати Асоціації отримають страховий захист по програмам медичного страхування терміном на 1 рік.

 Загальна страхова сума за контрактом становить 1,25 млн. грн.

Програми ДМС включають амбулаторно-поліклінічну допомогу (в тому числі в умовах травмпункту), забезпечення медикаментами, планову і невідкладну стаціонарну допомогу, швидку допомогу.

Обслуговування програм буде здійснюватися в державних, відомчих та комерційних медичних установах. Програмами передбачено надання медичної допомоги як у Центрі спортивної травматології НУФВСУ так і в Інституті травматології та ортопедії МОЗ України.

Організація медичної допомоги буде здійснюватися власним медичним асистансом СК «NGS» по всій території України.

Для довідки:

Товариство з додатковою відповідальністю страхова компанія «НАФТАГАЗСТРАХ» («NGS») працює на страховому ринку з 1995 року і є лідером добровільного медичного страхування за кількістю застрахованих (понад 470 тисяч осіб).

СК «NGS»обслуговує за Програмами добровільного медичного страхування працівників Донецької, Південної, Придніпровської, Південно-Західної, Одеської та Львівської залізниць, а також працівників відокремлених підприємств та організацій залізничного транспорту.

Надійність та чесність роботи Компанії підтверджена перемогами у І, ІІ та ІІІ Всеукраїнських конкурсах «Лідер страхового ринку» у номінаціях «Лідер медичного страхування по боті з фізичними особами» (2009, 2011 рр.), «Лідер медичного страхування по боті з корпоративними клієнтами» (2010р.) та «Компанія, що найбільш динамічно розвивається» (2011 р.) за версією журнальчику «Банкиръ». А наприкінці березня 2012 р. журнальчик «Insurance Top» визначив переможців «Національної премії Insurance TOP» та «Національного Клубу страхової виплати» серед яких СК «NGS»була відзначена як Лідер класу «Медичне страхування». За версією журнальчику «Insurance Top» у 2011 році Компанія підтвердила статус лідера добровільного медичного страхування, посівши 1-є місце у рейтингу «ТОП-50 на ринку ДМС».

Генеральний директор А.Чубинський – лауреат XVI Загальнонаціональної програми «Людина року 2011» в номінації «Лідер страхового ринку року».

СК «NGS»має ліцензії Держфінпослуг України на проведення 20 видів страхування.

Добавить комментарий

Сумы

Облачения для священников

Наша маленькая швейная мастерская готова предложить Вам свои услуги по изготовлению церковной швейной и вышивальной продукции с учетом Ваших пожеланий.За два года работы у нас сформировался коллектив экспертов, любящих свое дело. Мы хотим предложить: облачения

И пусть клубничный ласковый запах заполнит каждый дом и каждый сад!

Рассада земляники - один из самых покупаемых видов продукции в питомниках растений всех государств. В заснеженной Исландии, где не наберется и 30 солнечных дней в году, земляника вырастает, греясь жаркими термальными источниками под лампами, которые старательно

Кассовый аппарат Мини 500 — наилучшее решение для розничной торговли

Без кассового аппарата не обходится фактически ни одна компания, деятельность которой связана с торговлей. Конкретно это оборудование является испытанным видом контроля и надзора за оборотом наличных денег на любом предприятии - это торговля в магазине либо уличном

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай