Сумы

Офіційне звернення до органів Міндоходів – засіб вирішення нагальних питань

Одним із пріоритетних напрямків у боті столичних органів Міндоходів є кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених питань, задоволення законних вимог заявника та забезпечення зворотного зв’язку органів влади з громадськістю.

За результатамироботи у січні — липні 2013 року до органів ГУ Міндоходів у м. Києві надійшло 808 письмових звернень, з их 764 заяви, 43 скарги та одна пропозиція, 31 звернення було сформоване колективно від 430 громадян.

У своїх зверненнях громадяни найчастіше інформують про ухилення від сплати податків несумлінних суб’єктів господарювання – 24% від загальної кількості звернень; порушують питання щодо сплати податку на доходи фізичних осіб – 15,3%, контрольно-перевірочної роботи столичних органів Міндоходів – 14,6%.

Згідно із затвердженими графіками у органах Міндоходів мі100 Києвакерівниками та посадовими особами проводиться особистий прийом громадян. У січні – липні 2013 року проведено 222 особистих прийоми із залученням посадових осіб відповідних структурних підрозділів для одержання інформації та повного вирішення питань заявника. Найбільше під час особистих прийомів громадян цікавили питання з адміністрування податку на додану вартість – 32 звернення, питань щодо проведення контрольно-перевірочної роботи – 44 та реєстрації і обліку платників податків – 46 звернень.

Також бота за цим напрямком проводиться Київською міжрегіональною митницею Міндоходів. За 7 місяців 2013 року до столичної митниці надійшло 34 письмових звернення громадян, у тому числі 32 заяви та 2 скарги. Переважно питання стосувалися переміщення продуктів через митний кордон (15) та роз’яснень митного законодавства (5). За цей період до керівництва митниці на особистий прийом звернулося 14 громадян.

Усі звернення, які поступили до столичних органів Міндоходів розглянуті, опрацьовані та на их надані відповіді згідно з чинним законодавством.

Необхідну інформацію щодо проведення особистого прийому громадян розміщено на інформаційних щитах органів Міндоходів столиці та на субсайті ГУ Міндоходів у м. Києві.

Добавить комментарий

Сумы

Сделайте композицию городка, купив цветочки для клумб от наилучшего производителя в Украине!

Цветочные клумбы декорируют городка и поселки, садовые и дачные участки с самой ранешней весны и до самой поздней осени. Принимают эстафету цветения первыми луковичные культуры, весенне-цветущие многолетники и двулетники. Чуть на улице сошел снег, как уже возникают

Продуктовый бизнес

Ищу напарника для реализации проекта по производству сушеных овощей и фруктов с целью предстоящей фасовки и отправки на экспорт. Имеется очень большая сырьевая база в радиусе 100 км (овощехранилища, фруктовые сады, поля и т.д.). Информацию по длительному и взаимовыгодному

Кассовые аппараты Мария как залог бесперебойной работы в бизнесе

Многие виды деятельности требуют наличия кассовых аппаратов для проведения операций, связанных с продажей продуктов либо оказанием услуг. К примеру, для маленьких компаний либо же отделений можно использовать мини аппараты, которые довольно комфортны в использовании

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.