Сумы

Дні компанії в Milina Outsourcing

Гості матимуть можливість провести весь денек з працівниками компанії, познайомитись детальніше з роботою кожного консультанта та роботою фірми загалом. Консультанти компанії розкажуть учасникам заходу про специфіку роботи у кожному з напрямків діяльності компанії, а саме про тонкощі роботи консультанта з фінансового управління та аналізу, консультанта якості обслуговування клієнтів, консультанта з управління готельними комплексами, особливості роботи консультанта з маркетингу, PRта event– менеджменту, консультанта з управління ресторанними комплексами та консультанта з управління розважальними комплексами.

Учасники дізнаються про те, як відбувається процес відбору кандидатів на боту в компанію MilinaOutsourcing, про вимоги до потенційних працівників, а також зможуть взяти участь в пробному відборі.

Присутні матимуть можливість ознайомитись з місією, цілями та цінностями, якими керуються працівники в щоденній боті, над якими проектами працювала компанія і що планується реалізовувати в майбутньому.

Зануритись в світ консалтингу, дізнатись більше про те, для чого потрібен аутсорсинг і чи вигідно залучати людей ззовні, як покращити боту персоналу і які види тренінгів надаються Ви зможете, завітавши на дні компанії MilinaOutsourcing.

 MilinaOutsourcingпропонує готельний та ресторанний консалтинг, зовнішнє управління (аутсорсинг), підготовку кадрів, пуск і операційне управління проектами, а також забезпечення тимчасовим персоналом під потреби Вашого бізнесу.

Детальну інформацію про послуги компанії можна отримати на веб-сайті www.moconsulting.com.ua.

Ключові слова: малі готелі, Львів, ресторани, аутсорсинг, зовнішнє управління, університет.

Контактна пошта: mo@moconsulting.com.ua.

Добавить комментарий

Сумы

Сделайте композицию городка, купив цветочки для клумб от наилучшего производителя в Украине!

Цветочные клумбы декорируют городка и поселки, садовые и дачные участки с самой ранешней весны и до самой поздней осени. Принимают эстафету цветения первыми луковичные культуры, весенне-цветущие многолетники и двулетники. Чуть на улице сошел снег, как уже возникают

Продуктовый бизнес

Ищу напарника для реализации проекта по производству сушеных овощей и фруктов с целью предстоящей фасовки и отправки на экспорт. Имеется очень большая сырьевая база в радиусе 100 км (овощехранилища, фруктовые сады, поля и т.д.). Информацию по длительному и взаимовыгодному

Кассовые аппараты Мария как залог бесперебойной работы в бизнесе

Многие виды деятельности требуют наличия кассовых аппаратов для проведения операций, связанных с продажей продуктов либо оказанием услуг. К примеру, для маленьких компаний либо же отделений можно использовать мини аппараты, которые довольно комфортны в использовании

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.