Стройматериалы

Відновлення натурального каменю

Попри міцність і довговічність виробів з натурального каменю, з часом їм може знадобитися реставрація. Реставрація каменю – надання виробу первісного вигляду, цей процес дуже трудомісткий і вимагає великого досвіду реставратора. Реставрація виробів з каменю містить в собі:

  • Очищення і промивання.
  • Закладення тріщин.
  • Відновлення первісної фактури.

При необхідності проводиться заміна найбільш пошкоджених ділянок. Відновлення натурального каменю – це складний і дорогий процес, тому рекомендується довірити відновлення каменю професіоналам.

Виключно дипломовані фахівці в області реставрації здатні якісно виконати поставлене завдання. Професіонали з відповідним досвідом відновлять натуральний камінь, збережуть зовнішній вигляд і структуру. Для реставрації застосовується сучасне обладнання та інструменти. Дізнатися детальну інформацію та замовити відновлювальні роботи можна на сайті: https://stonecare.com.ua/poslugi/restavratsiyni-roboti/

Навіщо потрібна реставрація?

Реставрація натурального каменю – це ремонтно-відновлювальний комплекс робіт, спрямований на виправлення пошкоджень поверхонь, надання їм первісного зовнішнього вигляду. Кам'яна обробка користується популярністю внаслідок природної краси та довговічності, але є ряд чинників, які значно скорочують термін експлуатації матеріалу. До них слід віднести:

  • Механічні пошкодження (удари, подряпини, падіння важких предметів).
  • Температурний вплив (при замерзанні вода в мікропорах розширюється, руйнуючи структуру).
  • Утворення тріщин (тріщини зазвичай проявляються в результаті деформації окремих елементів).

У перерахованих вище ситуаціях можливо два варіанти дій: повна заміна або відновлення покриття. У ціновому плані реставрація природного каменю обходиться дешевше.

Які вироби вимагають реставрації?

Камінь – міцний і зносостійкий матеріал, але з часом він втрачає свої властивості, погіршуються фізико-механічні характеристики, декоративні властивості. Реставрацію та додаткову обробку каменю найчастіше вимагають такі вироби:

  1. Кам'яні ступені.
  2. Сходи та підлога.
  3. Підвіконня.
  4. Стільниці.

Саме ці вироби з каменю більш схильні до зносу. Рідше вимагає реставрації та додаткової обробки кам'яне облицювання будівель, каміни з натурального каменю. Проблема зазвичай стосується елементів, схильних до різноманітних агресивних дій: механічних, хімічних, температурних.

У сучасному світі дуже популярні вироби з каменю. На жаль, такі матеріали не вічні, з часом можуть пошкоджуватися і стати не привабливими. Кам'яні стільниці та підвіконня, підлога і сходи не є винятком. Вони втрачають первинний зовнішній вигляд, яскравий блиск, в залежності від умов експлуатації. Реставрація стільниці – складний і відповідальний процес, який слід доручити професіоналам.

Добавить комментарий

Стройматериалы

Как правильно купить плитку в Киеве: краткое руководство по выбору керамогранита

Плитка — великолепный отделочный материал благодаря таким качествам как большой срок службы и впечатляющее визуально-стилевое разнообразие. Особым спросом в Украине пользуется керамогранит: благодаря твердости и долговечности, небольшой толщине плит и …

Почему покупают шпонированные двери

Межкомнатные двери — важная составляющая любого помещения. Они представлены в разных вариантах и в последнее время шпонирование (как способ создания привлекательного вида) становится все более востребованным. Благодаря ему можно создать …

Металлочерепица: особенности и преимущества кровельного материала

При строительстве зданий большое внимание уделяется устройству кровли. Это вполне естественное явление, поскольку именно кровля защищает все конструкции строящегося объекта от пагубного воздействия неблагоприятных факторов окружающей среды. Первый взгляд на …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua