Симферополь

Столичні фахівці Міндоходів поспілкувались з представниками гипермаркетів з приводу підвищення рівня зарплат

Один з головних напрямів діяльності фахівців органів Міндоходів є протидія виплаті заробітної плати на рівні або нижче законодавчо встановленого мінімального рівня. Нажаль, сплачуючи своїм найманим працівникам низьку заработную плату, керівники підприємств намагаються мінімізувати сплату податку на доходи фізичних осіб.

Деньками в одній з податкових інспекцій Києва відбулась зустріч керівництва ДПІ з представниками величавых торгівельних підприємств столиці (кількість працюючих – 60-400 чоловік), які виплачують працівникам заробітну плату на рівні мінімального розміру.

Спілкуючись з представниками підприємств фахівці Міндоходів пояснили, що середній  рівень заробітної плати, який виплачується в місті Києві складає понад 5 тисяч гривень на місяць, проте, заработная плата працівників гипермаркетів столиці нажаль складає не більш ніж півтори тисячі гривень. Враховуючи виробничий потенціал підприємств, необхідність збільшення нарахувань оплати праці є очевидною.

Необхідно зазначити, що подібні зустрічі з керівниками підприємств, столичні фахівці Міндоходів систематично проводять у всіх районах Києва. Вході подібних зустрічей також обговорюються питання трудового та податкового законодавства в частині сплати податку на доходи фізичних осіб, наголошується на відповідальності за несвоєчасне або не в повному обсязі перерахування податку до бюджету.

Загалом, за 7 місяців 2013 року завдяки подібним зустрічам 11,8 тисяч підприємств столиці підвищили рівень виплати заробітної плати працівникам. До бюджету додатково надійшло понад 26 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.  

Добавить комментарий

Симферополь

Раскрываем все секреты производства мягеньких игрушек

Конкурентность на рынке мягеньких игрушек высока. Но спрос на детские мягенькие игрушки оптом не перестает расти. Потому даже у юных маленьких компаний есть шанс отыскать свою нишу. Ассортимент мягеньких игрушек поражает своим многообразием – самые обыкновенные

Пептидный комплекс — искусство восстановления организма

Сейчас жизнь на земле является большой нагрузкой для человеческого организма. Общее ухудшение экологии, неподвижный стиль жизни, стрессы приводят к общему ухудшению состояния организма, которое начинается на уровне наших клеток. Еще не так издавна казалось, что

Насосы для бассейнов. А ты знаешь где предлагают наилучшее оборудование?

Высококачественное функционирование насосов либо Акваполис Бассейн издавна стал неподменным атрибутом пригородных домов, особняков, дач. Чтоб не перестараться, то следует сказать, что им обустроено огромное количество домов. Хорошая эксплуатация бассейна подразумевает

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.