Симферополь

Акцизні марки нового покоління

Міністерство доходів і зборів веде системну боротьбу з контрабандою та підробкою підакцизних продуктів задля захисту українських споживачів від неякісної та небезпечної продукції.

Влада, в свою чергу, зацікавлена в кардинальному зменшенні обсягів «тіньового сектору» підакцизних продуктів та налаштована на захист споживачів від фальсифікованої продукції на українських полицях. З цією метою з 1 вересня в Україні будуть запроваджені марки акцизного податку оновленого зразка.

За підрахунками фахівців Міндоходів близько 10% алкогольних та тютюнових продуктів сьогодні підпадають під схеми маніпулювання акцизними марками. Найбільш розповсюдженими з таких схем є підробка марки та невідповідність марки вартості та типу товару. А впровадження нових акцизних марок суттєво ускладнить подібне маніпулювання, оскільки зазначені марки значно відрізняються від марок діючого зразка та мають додаткові рівні захисту.

А саме: марки містять складний графічний захисний елемент, позначення ЛГП (лікеро-горілчана продукція) та ВП (винна продукція) а також різну кольорову ідентифікацію. Для виробленої в Україні продукції зазначається код регіону виробника. Марки для тютюнових виробів містять позначення ЗФ (з фільтром) та БФ (без фільтру).

Впровадження акцизних марок позволить зменшити «тіньовий сектор» підакцизних продуктів на 7-10% та залучити додаткові надходження до бюджету. Окрім цього, міністерством вживаються додаткові входи для захисту українських ринків від контрабанди та фальсифікату.

Нагадаємо, удосконалення процедури адміністрування акцизного податку є завданням Міністерства доходів і зборів, в рамках Державної програми активізації економіки на 2013 – 2014 роки.

Добавить комментарий

Симферополь

Раскрываем все секреты производства мягеньких игрушек

Конкурентность на рынке мягеньких игрушек высока. Но спрос на детские мягенькие игрушки оптом не перестает расти. Потому даже у юных маленьких компаний есть шанс отыскать свою нишу. Ассортимент мягеньких игрушек поражает своим многообразием – самые обыкновенные

Пептидный комплекс — искусство восстановления организма

Сейчас жизнь на земле является большой нагрузкой для человеческого организма. Общее ухудшение экологии, неподвижный стиль жизни, стрессы приводят к общему ухудшению состояния организма, которое начинается на уровне наших клеток. Еще не так издавна казалось, что

Насосы для бассейнов. А ты знаешь где предлагают наилучшее оборудование?

Высококачественное функционирование насосов либо Акваполис Бассейн издавна стал неподменным атрибутом пригородных домов, особняков, дач. Чтоб не перестараться, то следует сказать, что им обустроено огромное количество домов. Хорошая эксплуатация бассейна подразумевает

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.