Ровно

Ярмарок праці в Milina Outsourcing

В рамках проведення днів компанії гості матимуть можливість познайомитись детальніше з роботою кожного консультанта та роботою фірми загалом. Працюючи в кількох напрямках, компанія складається з людей – фахівців кожного у своєму секторі.

Дні  MilinaOutsourcingдопоможуть людям, які ще не визначились зі спеціальністю чітко зрозуміти куди рухатись отдалі. Усі бажаючі матимуть змогу написати тести, залишити своє резюме та в подальшому стати частиною команди. Учасники дізнаються про те, як відбувається процес відбору кандидатів на боту в компанію MilinaOutsourcing, про вимоги до потенційних працівників.

Присутні матимуть можливість ознайомитись з місією, цілями та цінностями, якими керуються працівники в щоденній боті, над якими проектами працювала компанія і що планується реалізовувати в майбутньому.

Зануритись в світ консалтингу, дізнатись більше про те, для чого потрібен аутсорсинг і чи вигідно залучати людей ззовні, як покращити боту персоналу і які види тренінгів надаються Ви зможете, завітавши на дні компанії MilinaOutsourcing.

 MilinaOutsourcingпропонує готельний та ресторанний консалтинг, зовнішнє управління (аутсорсинг), підготовку кадрів, пуск і операційне управління проектами, а також забезпечення тимчасовим персоналом під потреби Вашого бізнесу.

Детальну інформацію про послуги компанії можна отримати на веб-сайті www.moconsulting.com#ua.

Добавить комментарий

Ровно

Бонеты – что это?

Собираясь открыть собственную точки продажи, особенно с системой самообслуживания, нельзя обойти вниманием такое устройство, как бонет? Что это и зачем оно необходимо в условиях супермаркета или кафе? Попробуем разобраться. Суть …

Лестницы из дерева: рецепт безупречного подбора

Изготовка древесных лестниц - пользующаяся популярностью услуга в Украине, исходя уже из того, что в нашей стране находится яркое обилие древесной породы. Конкретно об искусстве производства надежных трамплинов ввысь - лестниц из дерева - будет идти речь

Современные решения для надежной кровли: битумная черепица Shinglas

Традиционная крыша в текущее время перетерпела огромное количество конфигураций. В итоге внедрения современных технологий было создано новое покрытие: битумная черепица Shinglas. Эластичная черепица Shinglas — это последнее слово посреди современных кровельных

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай