Ровно

WOG відправить 198 українців до Туречинни

З 1 вересня до 15 жовтня на усіх АЗК WOG проходила акція "Полетіли з WOG!". За її умовами всі клієнти мали можливість отримати у подарунок туристичні оковівки до Туреччини. Для участі в акції необхідно було заправитись на АЗК мережі мінімум 20 л пального будь-якої марки, розрахуватися готівкою або платіжною банківською карткою та витягнути скретч-карту зі спеціальної скриньки.

Всього під захисним покриттям скретч-карток знаходилось 100 оковівок на двох у 5-зірковий готель на 7 днів, але одна з их не знайшли свого власника.  Тож 198 українців з усіх регіонів країни отримали можливість відвідати теплі краї. Партнером WOG у цій акції став туристичний оператор Tez Tour.

 «На WOG заправляюсь понад 6 років чи не щодня – працюю водієм-охоронцем, то мушу багато їздити. Часто беру участь у розіграшах від АЗК, часто вигравав то каву, то воду то ще щось в цьому дусі. Для виграшу квартири не вистачило лише кухні. А здесь заправляюсь, беру першу ліпшу скретч-карту, стираю захисне покриття, а там не вода, а море! І ось 3 листопада лечу з друзями в Туреччину. Виграв оковівку на двох – то поділився з одним другом, решта приобрели такі ж оковівки. Закордоном буду вперше – неувязка не стільки в грошах, як у відсутності часу була. Чекаю на відпочинок з нетерпінням», -  поділився своїми враженнями переможець акції одесит Роман Чабанюк.

«Ми дбаємо про те, аби наші клієнти отримували не лише якісне пальне та висококласний сервіс, ми прагнемо радувати кожного клієнта особисто.  Тому було прийнято рішення подарувати 100 оковівок до моря. Враховуючи похолодання, це стало в нагоді як ніесли. Крім того, ми розуміємо, що дуже багато українців через фінансові проблеми чи брак часу не змогли відпочити влітку. А здоровий відпочинок є запорукою позитивних емоцій», — зазначив генеральний директор WOG Сергій Корецький.  

Довідка про компанію:

ТОВ «Золотий екватор»(м. Луцьк) заходить до групи «Континіум». Компанія управляє мережею автозаправних станцій під брендом WOG, що нараховує більше 470 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG ™ — це одна з найбільших мереж АЗС на українському ринку нафтопродуктів. Бензин Mustang виготовляється з базисного нафтопродукту імпортного виробництва, що відповідає эталону евро5. Поставки здійснюються з нафтопереробних заводів Румунії, Греції, Литви, Польщі та Білорусії. Мережа АЗС WOG надає можливість скористатися додатковими сервісами та послугами: автоаксесуари, автохімія, ресторан, безкоштовний WI-FI і товари в дорогу. За плодами конкурсу «Вибір року» WOG ™ визнана кращою серед мереж АЗС в 2010, 2011, 2012 роках.

Контактна інформація:

Заряна Лисиця

Client service director HPPR

Тел.: 044 205 9909

e-mail: zl@hppr.com.ua

Добавить комментарий

Ровно

Бонеты – что это?

Собираясь открыть собственную точки продажи, особенно с системой самообслуживания, нельзя обойти вниманием такое устройство, как бонет? Что это и зачем оно необходимо в условиях супермаркета или кафе? Попробуем разобраться. Суть …

Лестницы из дерева: рецепт безупречного подбора

Изготовка древесных лестниц - пользующаяся популярностью услуга в Украине, исходя уже из того, что в нашей стране находится яркое обилие древесной породы. Конкретно об искусстве производства надежных трамплинов ввысь - лестниц из дерева - будет идти речь

Современные решения для надежной кровли: битумная черепица Shinglas

Традиционная крыша в текущее время перетерпела огромное количество конфигураций. В итоге внедрения современных технологий было создано новое покрытие: битумная черепица Shinglas. Эластичная черепица Shinglas — это последнее слово посреди современных кровельных

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай