Ровно

Смартрегулятор DEVIreg Touch тепер є у чорному кольорі

За перший рік свого існування смартрегулятор DEVIregTouch став найпопулярнішим терморегулятором на ринку завдяки своїм функціям та можливостям. Одна з их – енергозбереження, дає можливість знизити споживання енергії до 20%. І тепер ця елегантна модель виробляється не тільки в білому, але й у чорному корпусі. 

"Минулого року DEVIregTouch з’явився на багатьох ринках світу і швидко набув популярності серед монтажників та покупців. Монтажники високо оцінили простоту монтажу і технічного обслуговування моделі, в той час як для споживачів найціннішою якістю DEVIreg Touch стала функція енергозбереження завдяки надточному контролю температури", –каже Віктор Драчук, керівник напряму "Кабельні нагрівальні системи DEVI" компанії "Данфосс ТОВ".

Дослідження серед власників виявило важливість енергоефективності для рішень кабельних нагрівальних систем. Показники енергозбереження DEVIregTouch до 12% перевершують показники інших моделей на ринку.Такий високий показник досягається завдяки четкому управлінню температурою і спеціальним функціям, таким як прогнозування періодів нагріву та визначення режиму провітрювання ("відкрите вікно"). Звичайно, смартрегулятор можна програмувати таким чином, щоб він відповідав вимогам повсякденного режиму мешканців ишакі і водночас передбачав режим "Від’їзд", який відключає опалення, если нікогонемає вдома.

Смартрегулятор DEVIregTouch також є універсальним для будь-якого приміщення, оскільки відтепер випускається не лише в білому, але й в елегантному чорному кольорі. Крім того, завдяки своїй подвійній конструкції, він сумісній з різноманітними рамками. Цим від відрізняється від будь-яких інших моделей.

«Для встановлення DEVIregTouch не треба мати спеціальних навичок. Достатньо переглянути відео з монтажу тривалістю 30 секунд, що детально демонструє процес монтажу крок за кроком. Смартрегулятор можна підключати до восьми різних типів датчиків і використовувати з 25 типами різних рамок відомих виробників електрофурнітури», –додає Віктор Драчук.

При розробці DEVIregTouch було взято до уваги побажання монтажників і кінцевих споживачів. Віктор Драчук каже: "Ідучи назустріч побажанням наших клієнтів, ми розробили регулятор з величавым сенсорним екраном, чіткими зрозумілими знаками і текстом українською або російською мовами, що робить управління кабельною нагрівальною системою зрозумілим та інтуїтивним".

DEVIregTouch дуже надійний і не потребує обслуговування.  

На нього розповсюджується найкраща гарантія – 5 років.

Віртуальна модель DEVIreg Touch є на веб-сайті www.touch.devi.com

Справка

Торгова марка DEVI була заснована у 1942 році и за весь період свого існування пройшла шлях від приватної фірми-майстерні до большого промислового підприємства, що виробляє та експортує рішення кабельного обігріву у 65 країн світу. У період об’єднання з великою датською промисловою групою Danfoss Group у 2003 році DEVI займала стабільну позицію новатора у галузі кабельних електричних систем обігріву для внутрішніх та зовнішніх установок.

В Україні ТМ DEVI представлена з 1994 року і сьогодні є найбільш популярною у своєму секторі. У квітні 2011 року в итогі тестування, проведеного Науково-дослідним центром незалежних споживчих експертиз "ТЕСТ", продукція DEVI отримала символ якості "Відмінно".

Контакти:

www.devi.ua

Тел.: +38 044 461 87 02

Факс: +38 044 461 87 07

Добавить комментарий

Ровно

Бонеты – что это?

Собираясь открыть собственную точки продажи, особенно с системой самообслуживания, нельзя обойти вниманием такое устройство, как бонет? Что это и зачем оно необходимо в условиях супермаркета или кафе? Попробуем разобраться. Суть …

Лестницы из дерева: рецепт безупречного подбора

Изготовка древесных лестниц - пользующаяся популярностью услуга в Украине, исходя уже из того, что в нашей стране находится яркое обилие древесной породы. Конкретно об искусстве производства надежных трамплинов ввысь - лестниц из дерева - будет идти речь

Современные решения для надежной кровли: битумная черепица Shinglas

Традиционная крыша в текущее время перетерпела огромное количество конфигураций. В итоге внедрения современных технологий было создано новое покрытие: битумная черепица Shinglas. Эластичная черепица Shinglas — это последнее слово посреди современных кровельных

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай