Ровно

Контроль на відстані витягнутої руки

З метою економії часу платників та зменшення ролі людського фактору при проведенні перевірок Міністерство доходів і зборів готується запровадити механізм дистанційних електронних перевірок.

Електронна перевірка – це документальна невиїзна позапланова перевірка, яка проводиться на підставі заяви, поданої платником податків з невизначеним ступенем ризику (визначеним відповідно п. 77.2 ПКУ), до податкової інспекції, в якій він перебуває на податковому обліку. Така заява подається за 10 днів до передбачуваного початку проведення електронної перевірки. А для проведення електронної перевірки платник  повинен подати до податкової в електронній формі документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків і зборів. 

За плодами електронної перевірки складається довідка за підписом посадових осіб Міністерства доходів і зборів, що проводили перевірку. Отдалі, її вручають платнику податків для ознайомлення та підписання протягом п’яти робочих днів з денька вручення. А у разі не згоди платника податків з висновками перевірки чи фактами та даними, викладеними в довідці вони зобов’язані підписати таку довідку і мають право подати свої заперечення, які є невід’ємною частиною такої довідки, разом з підписаним примірником довідки. Таке заперечення розглядається податківцями протягом п’яти робочих днів з денька їх отримання. А відповідь надсилається платнику у порядку надсилання (вручення) податкових повідомлень – рішень. При цьому платник податку має право брати участь у розгляді заперечень, але про це він повинен вказати в наданих запереченнях.

Згідно зі змінами до Перехідних положень Податкового кодексу, електронні перевірки необхідно вводити поетапно. Приміром, з 1 січня 2014 року їх будуть застосовувати щодо платників податків на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності. З 1 січня 2015 року – для суб’єктів господарювання малого та середнього бізнесу. А вже з 1 січня 2016 року – для всіх інших платників податків.

Таким чином, впровадження системи електронних перевірок зменшить фіскальний тиск на бізнес, завдяки проведення такового дистанційного контролю.

Добавить комментарий

Ровно

Бонеты – что это?

Собираясь открыть собственную точки продажи, особенно с системой самообслуживания, нельзя обойти вниманием такое устройство, как бонет? Что это и зачем оно необходимо в условиях супермаркета или кафе? Попробуем разобраться. Суть …

Лестницы из дерева: рецепт безупречного подбора

Изготовка древесных лестниц - пользующаяся популярностью услуга в Украине, исходя уже из того, что в нашей стране находится яркое обилие древесной породы. Конкретно об искусстве производства надежных трамплинов ввысь - лестниц из дерева - будет идти речь

Современные решения для надежной кровли: битумная черепица Shinglas

Традиционная крыша в текущее время перетерпела огромное количество конфигураций. В итоге внедрения современных технологий было создано новое покрытие: битумная черепица Shinglas. Эластичная черепица Shinglas — это последнее слово посреди современных кровельных

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай