Ровно

Конференція Персонал — серце медичного бізнесу

7–8 грудня 2012 року у Києві відбулась четверта щорічна конференція «Сучасне управління та охорона здоров’я». Організатор конференції — навчальний центр«Студії охорони здоров’я». Партнерами події виступили Медична інформаційна система «Доктор Елекс» та професійне видання «PRO менеджмент в охороні здоров’я».

Під час панельної дискусії «Молоді кваліфіковані лікарі — криза персоналу в охороні здоров’я» експерти з Міністерства охорони здоров’я, приватні провайдери медичних послуг та представники професійних медичних асоціацій обговорили делему якості медичної освіти, доступності та відповідності часу. Основне завдання для експертів полягало у пошуку відповідей на питання, що відбувається на ринку персоналу в охороні здоров’я, яким хотілося б бачити його через 10 років, а також які непосредственно кроки може здійснити кожен з учасників процесу для зміни ситуації.

Програма конференції «Персонал — серце медичного бізнесу» складалася з 6 доповідей та 5 майстер-класів. Під час доповідей управлінці медичних закладів та експерти з управління персоналом поділилися власним досвідом втілення в життя програм з підбору, мотивації персоналу, адаптації, з побудови ефективної комунікації та розвитку персоналу.

Серед спікерів були Тетяна Міхнова (генеральний директор НМЦ Св.Параскеви),Андрій Філоненко (директор з медичної якості клініки «Медісвіт»), Ольга Архангельська (HR бізнес-партнер «Укрсіббанку» БНПП, професійний інтерв'юер / експерт компанії Hudson), Олег Ніколаєнко (професійний бізнес-консультант та тренер з досвідом роботи з медичними закладами 15 років), Михайло Кашин (бізнес-тренер з 11-річним досвідом проведення тренінгів, навчальних програм та корпоративних тренінгів для медичних закладів), Михайло Мурін (керівник Київського відділу впровадження МІС «Др. Елекс»).

На майстер-класах тренери продемонстрували учасникам управлінські практики по боті з персоналом. Бізнес-тренери: Віталій Івахов («Стратегічне планування — запрошуємо персонал»), Михайло Кашин («Лідерство та управлінські компетенції»),Юлія Кубрак («Управління плодами: особистий тайм-менеджмент та коучінг працівників»), Руслана Кашина («Як підібрати правильну людину в компанію?»), Олег Ніколаєнко («Як навчити ефективно комунікувати?»)

Серед понад 60 учасників конференції — керівники та менеджери середньої ланки приватних та державних медичних закладів, представники Міністерства охорони здоров’я та громадських організацій, журнальчикісти, які висвітлюють ринок охорони здоров’я в Україні.

Інформаційними партнерами конференції виступили видання «Медична практика: організаційні та правові аспекти», «Практика управління медичним закладом», «З турботою про Жінку», діловий журнальчик «Компаньйон», спільнота професіоналів медицини та фармації «I’m Profi», інтерет-портал «Навігатор дантистії».

Добавить комментарий

Ровно

Бонеты – что это?

Собираясь открыть собственную точки продажи, особенно с системой самообслуживания, нельзя обойти вниманием такое устройство, как бонет? Что это и зачем оно необходимо в условиях супермаркета или кафе? Попробуем разобраться. Суть …

Театр начинается с вешалки, а дамский гардероб — с платьица. С него же начинается и удачная торговля!

Если на данный момент на повестке денька основным вопросом вам является где прибыльно приобрести высококачественные дамские платьица оптом? Тогда ответ на этот вопрос читайте в нашей статье. Мы поведаем вам о самом главном. Не пропустите! Театр начинается с вешалки

Каминные порталы оптом

Предлагаю каминные порталы из искусственного мрамора.Могу сделать по вашему эскизу-чертежу в этой же политике цен эконом класс.Может быть изготовка частей декора (пилястры, тяги, полу колонны, колонны и т.д.).Своё создание.Вышлю фото работ и отвечу на все интересующие

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.