Ремонт Киев

Затискачі пресовані — затребувана натяжна арматура

Прокладка і ремонт електротрасс, під'єднання до неї нових об'єктів - все це вимагає використання високоякісної спеціальної арматури, а не тільки проводів. Будуть потрібні фахівцям в числі іншого затискачі пресовані. Це пристрої, який відносяться до елементів натяжна арматури для ЛЕП. Використовуються вони для окінцювання, натягу, транспозиції сталеалюміневих і сталевих кабелів, для монтажу і фіксації сталеалюміневих і сталевих дротів підвищеного рівня міцності. Знайти і вибрати за доступною ціною продукцію в Україні пропонує компанія «АЛИТ», яка успішно працює в своєму сегменті ринку, поставляючи якісний матеріал.

Види затискачів пресованих

Вибирати відповідний тип продукції слід з урахуванням реальних потреб. Ці елементи є частиною натяжна високовольтної апаратури, який необхідний для фіксації проводів до гірлянді опори ЛЕП. Представлена ​​продукція в залежності від особливостей конструкції підрозділяється на:

  • клинову,
  • пресовану,
  • болтові.

Кожен з представлених варіантів має свої власні технічними параметрами і якісними характеристиками, вибирати відповідний слід з урахуванням реальних потреб.

Особливості використання

Представлені елементи натяжна арматури використовуються для надійного кріплення сталевих канатів до опор ліній електропередач. Використовується продукція в тому числі і для зведення блискавкозахисту. Для обпресування використовуються матричні системи, параметри яких будуть залежати від марки проводу і монтируемого затиску.

Переваги пресованих затискачів від «АЛИТ»

Серед достоїнств представленого товару:

  • Захист від механічних пошкоджень, за що відповідає спеціальне покриття відкритого корпусу елемента. Продукція не боїться механічного впливу, вона забезпечує високу ступінь стійкості навіть в складних кліматичних умовах. Матеріал не боїться перепаду температури, зносу, вологи, пр.
  • Зручність використання і простота монтажу - цьому сприяє гнучкий трос, для виробництва якого використовується нержавіюча сталь. Для захисту елемент оснащується спеціальним «сідлом», який виконаний з ізолюючого матеріалу. Кріплення за допомогою двох наконечників захищено від передчасного зносу і пошкоджень. Вони будуть зафіксовані за допомогою пресування. Після установки такі елементи не спадають, втратити їх неможливо.

Саме високовольтна апаратура дозволяє виконувати монтажні роботи на лінії електропередачі без ризику для людини.

Добавить комментарий

Ремонт Киев

Ремонт квартир

Да, не спорим. Ещё примерно десятилетие назад обустройство и ремонт квартир было выгоднее делать самостоятельно – придумать дизайн, закупить отделочные материалы по рекомендации друзей, у них же одолжить ряд инструментов, …

Тщательное планирование ремонта – гарантия качества

Благоустройство жилья – дорогостоящее и требующее ответственного подхода мероприятие. Во-избежание проблемных ситуаций, следует изучить полезную информацию, которая облегчит подготовку к ремонту. Разновидности ремонта Косметический ремонт – это самый легкий и …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.