ІГ?Я
ДЕ
- В МСД!
www.pak.com.ua
www.proizvodim.com
  

Інфрачервоні сауни

На головну

Робота інфрачервоних саун



  English
  Український
  Російський

Пошук по сайті:

      




Робота інфрачервоних саун заснована на здатності інфрачервоного випромінювання нагрівати організм людини.
Інфрачервоне випромінювання або теплове випромінювання - це вид поширення тепла. Це теж саме тепло, що Ви почуваєте від гарячої грубки або від батареї центрального опалення. Воно не має ні чого загального ні з ультрафіолетовим, ні з рентгенівським випромінюванням й абсолютно безпечно для людини.

Інфрачервоні сауни найбільшою мірою пристосовані для сучасного життя.
Судите самі: малі витрати часу й енергії для проведення сеансу, невеликі габарити дозволяють розмістити у звичайній квартирі, висока ефективність у боротьбі з утомою, попереджає простудні й інші захворювання, доступність людям різного віку Дуже важливо зрозуміти, що інфрачервона сауна всього лише сучасне технологічне рішення старого завдання v нагріти організм й її не можна протиставляти традиційним лазням і саунам. Швидше за все, взаємодоповнюючі пристрої.

Інфрачервона сауна являє собою кабіну, виготовлену з натурального дерева, що зовні нагадує звичайна платтяна шафа. Усередині кабіни встановлені тилові, кутові (фронтальні) і ножні інфрачервоні випромінювачі (нагрівачі) зі спеціальної кераміки. Сеанс у такій сауні триває приблизно 30 хв при температурі повітря всього 40-70 С и природної вологості.
Інфрачервона сауна ИК випромінювачі російська лазня здоров'я антицеллюлит немає протипоказань знімає утома безпечний прогрів малі розміри інфрачервоний обігрів економічне тепло лікувальна дія
Від традиційної лазні й сауни вона відрізняється тим, що в ИК сауні застосуються метод безпосереднього нагрівання тіла людини. У звичайних саунах пекти (дров'ян або електрична) спочатку розігріває камені, потім камені розігрівають повітря, а вже тільки після цього відбувається нагрівання тіла людини. Повітря має низьку теплоємність, тому, для ефективного нагрівання організму людини, необхідно його сильно розігрівати, як це роблять у фінських саунах, або додавати пара, як це роблять у російських парних або турецьких лазнях.
Збільшення температури повітря має свої недоліки: збільшується можливість одержати термічні опіки шкірного покриву й верхніх дихальних шляхів, виникає ризик одержання шкірних захворювань. Збільшення вологості повітря те ж має свої негативні сторони - знижується парціальний тиск кисню в повітрі й, як наслідок, збільшується ризик загострення серцево-судинних захворювань. Абсолютними протипоказаннями для прийому лазні або фінської сауни є пухлини (доброякісна або злоякісні) або підозра на їхню наявність, активні форми туберкульозу, кровотеча, недостатність кровообігу.
Інфрачервона сауна ИК випромінювачі російська лазня здоров'я антицеллюлит немає протипоказань знімає утома безпечний прогрів малі розміри інфрачервоний обігрів економічне тепло лікувальна дія
В інфрачервоній сауні застосовуються спеціальні випромінювачі, що працюють у невидимому діапазоні інфрачервоного спектра. Вони розташовані навколо тіла людини для найбільш ефективного нагрівання. У такий спосіб до 90% енергії, генерируемой випромінювачами, надходить безпосередньо в тіло людини, і лише 10% іде на нагрівання повітря . Цим і порозумівається невисока температура в ИК сауні. Крім того такі нагрівачі не спалюють кисень у сауні.

Не можна не відзначити, що інфрачервоні сауни перевершують звичайні лазні й сауни по своїх експлуатаційних характеристиках, наприклад: час готовності - 15 хв; споживана потужність - 2.5 квт; мобільність; абсолютна пожаробезопасность і т.д.

Екологічна система Сонець-Земель-Людин настроєна на певні частоти в ИК спектрі. От лише деякі факти:
1. Атмосфера Землі пропускає інфрачервону енергію в діапазоні приблизно 7-14 мкм
2. Коли Земля прогрівається, то вона випромінює ИК промені в смузі приблизно 7-14 мкм із піком 10 мкм.
3. Організм людини випромінює ИК енергію в діапазоні приблизно 3-50 мкм із піком в 9,6 мкм. Наші долоні випромінюю ИК енергію в діапазоні приблизно 8-14 мкм (Напевно цим можна пояснити феномен екстрасенсів v їхні долоні є потужним джерелом ИК енергії.)

Впливаючи на організм людини інфрачервоною енергією на частоті приблизно 9,6 мкм, можна одержати явище, називане резонансним поглинанням, при якому зовнішня енергія буде активно поглинатися тілом. У результаті цього впливу підвищується потенційна енергія кліток організму й з них буде йти незв'язана вода, підвищується діяльність специфічних клітинних структур, рости рівень імуноглобулінів, збільшується активність ферментів й эстрогенов, відбуватися й інші біохімічні реакції. Це стосується всіх типів кліток організму й крові.

Інфрачервоні хвилі проникають у тіло на глибину до 4 див, прогріваючи тканини, органи, м'язи, кості й суглоби - прискорюючи струм крові й інших рідин тіла. Зростаюча кров'яна циркуляція в мускулах збільшує метаболический обмін, що, у свою чергу, підсилює дію імунної системи організму, поліпшує харчування мускулів, різко підвищує постачання тканин киснем. Що збільшився кровоток у периферичних органах тіла людини приводить до зниження артеріального тиску, м'язової й емоційної напруги, людина розслаблюється й заспокоюється. Після сауни з'являється відчуття психологічного комфорту й поліпшується сон.
Прогрів тканин тіла викликає природну реакцію потоотделения. У складі поту втримується близько 80% води й 20% твердих речовин, таких як жир, холестерин, токсини, кислоти, шлаки й т.п.(для порівняння v у звичайній сауні тіло прогрівається на глибину 3-5 мм, а піт містить 95% води й 5% твердих речовин). Природний процес потоотделения в приємній, комфортабельній температурі гарантує відмінний догляд за шкірою, її пожвавлення, очищення й омолодження. Тіло заряджається енергією, з'являється відмінне самопочуття. Крім того температура тіла підвищується до 38,50С імітуючи природну реакцію організму на інфекцію, при цьому придушується діяльність хвороботворних бактерій і вірусів.


  • Головна про сауни
  • Каталог ИК саун
  • Каталог ИК обігрівачів
  • ИК сауни й здоров'я
  • Обігрів за допомогою ИК випромінювання
  • Процедура прийому сауни
  • Будуємо свою сауну
  • Дезінфекція









  • Будь-які матеріали сайту можна публікувати з посиланням на джерело