ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Машини із етикетувальними станціями нанесення холодного клею

Цей вид машин застосовують для нанесення паперових етикеток і складаються із магазину для етикеток, захоплюючого барабана, проклеючого ролика і барабана перенесення етикетки на упаковку.

Різні типи машин зі станціями холодного клею відрізняються способом захоплення етикетки із магазину: за допомогою клейового шару; за допомогою вакууму.

Етикетувальні станції із захопленням етикетки клейовим шаром умовно можна поділити на 4 типи: магазин етикеток здійснює коливальний рух, а захоплення етикетки відбувається проклеюючим роликом; магазин етикеток здійснює коливальний рух, а захоплення відбувається захоплюючим барабаном за допомогою проклеюючого ролика; магазин етикеток нерухомий, захоплення етикеток здійснюється барабаном із захоплюючими кулачками і за допомогою проклеюючого ролика; етикетка захоплюється упаковкою, на яку нанесено шар клею.

На рис. 4.62 наведена схема етикетувальної машини першого типу. За даною схемою проклеюючий ролик 2 виконує також функції захоплення етикетки із магазину. На проклеюючий ролик постійно подається клей і він здійснює обертальний рух. Магазин етикеток здійснює коливальний рух (складний плоский) і розташований поруч із проклеюючим роликом. В момент, коли упаковка 3 подана конвеєром до етикетувальної станції, магазин в крайньому лівому положенні контактує з проклеюючим роликом, при цьому найближча етикетка в магазині захоплюється клейовим шаром і охоплює ролик завдяки рівності лінійних швидкостей обертання ролика і коливання магазину. Потім етикетка із ролика переноситься на упаковку. Етикетувальні станції такого типу застосовують в магазинах лінійного

Машини із етикетувальними станціями нанесення холодного клею

Рис. 4.62. Схема етикетувальної машини із станцією першого типу

типу і при нанесенні колової етикетки. Основною перевагою таких машин є можливість швидкого переналагодження на різні довжини етикеток без зміни конструктивних елементів. Продуктивність машин першого типу не перевищує 6 тис. етикеток за годину.

Етикетувальні станції із коливальним магазином другого типу мають більшу продуктивність завдяки наявності окремого проклеюючого ролика і захоплюючого барабану. Захоплюючий барабан має великий діаметр і кілька площадок для етикеток.

Машини із етикетувальними станціями нанесення холодного клею

Найбільшу продуктивність має машина третього типу з нерухомим магазином (рис. 4.63). Особливостями цієї машини є наявність додаткового валу 4 для перенесення етикетки на упаковку і спеціальна конструкція барабану 3 з коливальними захоплюючими кулачковими площадками.

В станціях четвертого типу клей наноситься проклеюючим роликом безпосередньо на упаковку, яка в подальшому виконує функцію захоплюючого барабану і витягує етикетку з магазину. Для реалізації цього способу упаковка повинна бути правильної циліндричної форми.

Етикетувальні машини із станціями холодного клею найбільш широко застосовуються для етикетування скляної тари.

ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Характерні компоновочні схеми етикетувальних машин

Характерним прикладом машини із лінійною компоновкою може бути машина ВЕМ. Ця машина має вакуум-барабанний етикетопереносник (рис. 4.82, а). Машина ВЕМ складається із: конвеєра 1; шнека 2; пристрою нанесення клею 3 …

Механізми подачі клею

Холодний клей до клейового ролика може подаватись із відкритої ємності через систему роликів. Таким способом досить складно регулювати рівнотовщинність шару клею на клейовому ролику. Поряд із цим велика Рис. 4.81. …

Пристрої для перенесення етикеток

Ці пристрої є одними із основних складових етикетувальних машин. Залежно від конструктивного виконання вони бувають: важільні; барабанні; роликові. Важільні механізми бувають двох виконань: з коливальним коромислом та з диском, що …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.