ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Циферблатні однокомпонентні дозатори

До складу цих дозаторів входять: механізм живлення; зважувальна місткість; зважувальна система; циферблатний прилад. Характерна схема таких дозаторів наведена на рис. 3.38.

Продукція подається у зважувальну місткість 2 живильником 1, що забезпечує різну інтенсивність руху продукції двопозиційно:

• велика інтенсивність;

• мала інтенсивність.

Режиму меншої продуктивності добиваються шляхом зміни швидкості електродвигуна живильника і переміщенням його манжети

Циферблатні однокомпонентні дозатори

1

2

6

й

7

7

З

Рис. 3.38. Схема циферблатного однокомпонентного вагового дозатора донизу. Зважувальна місткість 2 підвішена на призмах малого плеча вантажоприймалыюго важеля 4. Дно зважувальної місткості виконано у вигляді відкидної заслінки 3.

Велике плече важеля 4 за допомогою тяг 6, 8 і проміжного важеля 7 зв’язано з циферблатним приладом 9, на якому встановлено датчики грубої маси 12 і точності 13. Початок формування дози починається з моменту контакту стрілки 10 з датчиком 11.

На великому плечі важеля 4 розміщена противага 5.

Керування роботою живильника і механізмом відкриваня дна зважу­вальної місткості здійснюється за сигналом датчиків 11, 12 і 13.

В початковий момент циклу дозування живильник працює з найвищою продуктивністю і за ступенем наповнення зважувальної місткості продукцією стрілка 10 переміщається до датчика 12 — кінець грубого формування дози. Датчик 12 дає команду на перехід живильника в режим малої продуктивності — режим досипання. При точному досягненні величини дози датчик 13 дає команду на виключення живильника і відкриття заслінки 3 зважувальної місткості. Останній елемент операції дозування може здійснюватись пневматичним або електромагнітним приводом.

Після випорожнення зважувальної місткості стрілка 10 повертається в початкове положення і спрацьовує датчик 11. Цикл дозування повто­рюється. Датчики 12 і 13 кінематично зв’язані між собою і можуть переміщатися по циферблату, чим і задається потрібна величина дози продукції. Основними недоліками цієї схеми дозування є: велика інер - ційність системи і велика систематична похибка дозування через зношу­ваність контактуючих деталей і залишкові напруження від втомлюванос­ті матеріалу важелів. В зв’язку з цим їх використовують в машинах з малою продуктивністю і для дозування легкосипкої продукції.

ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Характерні компоновочні схеми етикетувальних машин

Характерним прикладом машини із лінійною компоновкою може бути машина ВЕМ. Ця машина має вакуум-барабанний етикетопереносник (рис. 4.82, а). Машина ВЕМ складається із: конвеєра 1; шнека 2; пристрою нанесення клею 3 …

Механізми подачі клею

Холодний клей до клейового ролика може подаватись із відкритої ємності через систему роликів. Таким способом досить складно регулювати рівнотовщинність шару клею на клейовому ролику. Поряд із цим велика Рис. 4.81. …

Пристрої для перенесення етикеток

Ці пристрої є одними із основних складових етикетувальних машин. Залежно від конструктивного виконання вони бувають: важільні; барабанні; роликові. Важільні механізми бувають двох виконань: з коливальним коромислом та з диском, що …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.