видео > Всё для дома > Оборудование для дома > Охрана и безопасность > товары для дома

Вибираємо камеру відеоспостереження для дому: на що звернуть увагу?

Інтелектуальні системи безпеки, до яких належать камери відеоспостереження, дають змогу отримувати інформацію про ситуацію в приміщенні або навколо нього. 

Сучасні та технологічні зразки ви можете знайти в інтернет-магазині електроніки Persimon, де представлені моделі для внутрішнього та зовнішнього спостереження.

Особливості камери відеоспостереження для дому 

Завдяки пристроям власник може залишатися в курсі всього, що відбувається за його відсутності, швидко ідентифікувати особистість гостей, спостерігати за дітьми або домашніми улюбленцями в режимі реального часу або аналізуючи відеозапис.

Під час пошуку оптимального варіанту, слід врахувати кілька факторів.

Місцерозташування пристрою

Наприклад, всередині або зовні об'єкта, що впливає на наявність кількох параметрів захисту, включно з антивандальним, IP (від вологи та пилу) і від грози. 

Зовнішні камери захищені міцним корпусом, здатним витримувати механічні пошкодження і впливи навколишнього середовища. Козирок у конструкції захищає від прямих сонячних променів і атмосферних опадів. При цьому стандарт захисту IP повинен бути не менше IP65, де перша цифра вказує на рівень захищеності від пилу, а друга — від вологи. 

Тип об'єктива

Параметр, який відповідає за фокусну відстань і кут огляду. Що менше значення останнього показника, то чіткіша та деталізованіша картинка. Наприклад, оптимальне рішення для спостереження за вхідними дверима — довгофокусний об'єктив камера з кутом огляду до 45 градусів, а за територією двору — з ширококутним короткофокусним об'єктивом з кутом огляду 90 градусів і більше. 

Також можна придбати моделі з фіксованим або моторизованим об'єктивом. Перші — використовується в місцях, де необхідна постійно стабільна картинка, другі дають змогу налаштовувати параметри залежно від ситуації.

камери відеоспостереження для дому:

Світлочутливість

Це здатність камери реагувати й реєструвати зображення за різних умов освітлення. Вимірюється в Лк (люксах) і вказує, скільки світла потрібно для того, щоб картинка вийшла чіткою.

Для нічного моніторингу краще купити камери відеоспостереження з низькою світлочутливістю (0,001 Лк). При цьому якість зображень підвищує наявність таких елементів, як:

  • ІЧ-підсвічування — дає змогу вести спостереження в абсолютній темряві;

  • динамічний діапазон (WDR) — допомагає знімати в умовах сильних контрастів між світлими й темними областями; 

  • CMOS і CCD — високоякісні сенсори, які забезпечують більш високу світлочутливість, тому камери можуть працювати за низької освітленості.

Можливості пристрою розширюють додаткові функції — мікрофон, динамік, детектор руху, наявністю яких зазвичай вирізняється камера відеоспостереження для дому із записом відео. Залежно від моделі доступні різні роздільні здатності: від стандартного до високого (HD, Full HD та ін.) зі збереженням інформації на вбудовані жорсткі диски (HDD), знімні SD-карти, мережеві сховища даних (NAS) або хмарні.

Важливий критерій вибору — технологія передачі сигналу.

В асортименті представлені наступні моделі:

  • Аналогові — AHD, HDTVI, HDCVI, MHD, які приєднуються за допомогою кабелю і вирізняються високою якістю знімання, завдяки наявності CCD- або CMOS-матриці, ICR-фільтру і системам шумозаглушення. Тому навіть в умовах низької освітленості або на великій відстані картинка залишається чіткою, без розмитості та мерехтінь.

  • IP-камери — цифрові камери відеоспостереження для будинку онлайн, оснащені цифровою матрицею, центральним процесором і оперативною пам'яттю. Також в них реалізована можливість дистанційного керування через мобільний застосунок, встановлений у смартфоні або планшеті, часто доповнюється вбудованою функцією аналітики відео- та аудіопотоку, які передають користувачеві мережею у вигляді метаданих.

Остаточний вибір залежить від площі та цілей спостереження, що визначає функціональність і вартість камери. Якщо вам потрібна професійна порада, зверніться до консультантів спеціалізованого магазину Persimon.

 

Добавить комментарий

видеоВсё для домаОборудование для домаОхрана и безопасностьтовары для дома

Системи зворотного осмосу

Очищення води: Важність систем зворотного осмосу У сучасному світі, де питна вода стає все більш піддається забрудненню, системи зворотного осмосу стають незамінними засобами для забезпечення якості питної води. Системи зворотного …

Вейперам и не только: кому необходима электронная сигарета

Вейп-девайсы в руках украинцев можно увидеть повсеместно – компактные POD-системы стали популярны ввиду своей экономичности, простоты и насыщенной вкусопередачи. Эти устройства с каждым годом становятся все доступнее, поэтому им отдают …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.