«Приборы и технологии» > обо всём

Як вибрати телескопічний навантажувач

Інтернет-магазин Agrimatco пропонує придбати якісний телескопічний навантажувач, який дозволяє механізувати ряд виробничих процесів в будівельній галузі, гірничодобувній промисловості, оптовій комерції. Така спецтехніка дозволяє прискорити всі процеси по переміщенню вантажів, також стане важливою ланкою у вантажоперевезеннях і оптових продажах. Компанія Agrimatco продає англійську спецтехніку світового виробника JCB, яка успішно експлуатується в європейських і американських компаніях, найбільших підприємствах СНД.

Основна відмінність телескопічного навантажувача від фронтального полягає в тому, що обладнання для захоплення знаходиться на багатосекційній стрілі, висота вильоту пристрою може досягати до 15–20 метрів. Тому такою технікою зручно користуватися в складських приміщеннях, виконувати будівництво 2–3-рівневих будівельних об'єктів торгових центрів.

Модельний ряд JCB

Для механізації виберіть в інтернет-магазині телескопічні навантажувачі. Ціна спецтехніки рівноцінна за європейськими аналогами, проте вона на порядок краща за продуктивністю, функціональністю, термінами експлуатації без капітального ремонту. За цими параметрами навантажувачі повністю відбивають вкладені кошти та приносять прибуток завдяки незвичайній експлуатаційній витривалості. Будівельним компаніям, виробникам, великим комерційнім підприємствам пропонуємо вибрати дизельні ковшові, вилочні навантажувачі, техніку з навісним обладнанням для захоплення рулонів.

Розглянемо, чим одні телескопічні навантажувачі JCB відрізняються від інших:

 1. Вилочний навантажувач. Таку спецтехніку використовують на складі для підняття і розвантаження, навантаження, штабелювання вантажів, піддонів, палет. Всі ці роботи виконуються автонавантажувачем за допомогою спеціального вилочного навісного обладнання.
 2. Навантажувач з обладнанням для захоплення рулонів, бочок та інших великих об'єктів.
 3. Ковшовий телескопічний навантажувач «ДжіСіБі» — використовується на оптових базах з продажу сипучих вантажів, на будівельних майданчиках, великими комунальними підприємствами для прибирання снігових завалів.

На сайті представлено обладнання потужністю 100–140 к. с. При виборі техніки звертайте увагу на параметри:

 • самої спецтехніки (ширина, висота, довжина);
 • радіуса повороту;
 • вильоту каретки вперед;
 • гідравлічного потоку;
 • вантажопідйомності при повному вильоті стріли;
 • вантажопідйомності і ваги самого навантажувача;
 • швидкості руху спецтехніки.

Під час розробки навантажувача конструктори не забули і про комфорт оператора. Кабіна засклена, має хороший огляд, звукоізоляцію, оснащена «пічкою», системою кондиціювання. Так інженери створили працівникові взимку та влітку максимальний комфорт.

Прості правила, які дозволять вам уберегти техніку

Ми зацікавлені в тому, щоб ви не тільки змогли телескопічний навантажувач купити, але й користуватися ним якомога довше. Прислухайтеся до декількох правил експлуатації, які вбережуть техніку від передчасних поломок:

 1. Перед виконанням робіт прогрійте двигун і дайте йому трохи попрацювати на холостому ходу. Це вбереже вас від передчасного зносу деталей.
 2. Необхідно вміти гальмувати плавно, без ривків.
 3. Потрібно правильно виконувати реверс руху, особливо на високій швидкості. При зміні положення переміщення не варто різко перемикати передачу. Так ви можете швидко спалити трансмісію і гідротрансформатор.
 4. На холостому ходу небажано працювати рульовим керуванням навантажувача більше 10 хвилин.
 5. Не допускайте пробуксовку шин. Для цього рекомендується користуватися блокуванням передньої осі.

Якщо залишилися питання, замовте безкоштовну консультацію по спецтехніці. Звертайте увагу на сезонні знижки та подарунки від компанії Agrimatco.

Добавить комментарий

«Приборы и технологии»обо всём

Террасная доска в Киеве

  Любое террасное сооружение у дома, бассейна или на крыше требует тщательной подборки материалов. Террасную доску изготавливают из ДПК, дерева и термодерева. Покрытия из натуральной и термодревесины бывает из разных …

Асфальтирование дорог

Вопрос асфальтирования дорог актуален всегда. Ежедневно, в том или ином месте, возникает вопрос ремонта старых дорог, либо строительства новых. В связи с этим, технологии производства таких работ достигли большого прогресса …

Что такое офшорные счета

Многие наверно слышали термин “офшорный счёт”. Но чаще всего он употребляется в негативном ключе. На самом деле ничего плохого в слове нет “офшор” и обозначает оно лишь территорию, находящуюся за …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.