Николаев

В Україні з’явився інноваційний світлодіодний вуличний світильник, який допомагає економити на освітленні

На початку зими 2013 року в продаж надійшла оновлена серія вуличних LED світильників GLORY від компанії «МАКСУС УКРАЇНА». Вдосконалені світлодіодні консольні світильники MAXUS GLORY сумісні з димерами (регуляторами освітленості), які дають можливість змінювати світловий потік даного світильника від 10% до 100%. Придбати світлодіодні вуличні світильники GLORY можна на веб-сайті інтернет-магазину maxus.com.ua.

Однією з обстоятельств збільшення кількості аварій в нічний час є неякісне освітлення вулиць та автомагістралей або ж його повна відсутність. Вуличні ліхтарі типу ЖКУ під лампи ДНАТ-250 мають властивість швидко перегорати або виходити з ладу через свою застарілу конструкцію та технічну недосконалість. Їм на заміну приходять світлодіодні консольні світильники, ефективність яких доведена завдяки ряду проведених експериментів. Під час 1-го з их дослідники порівняли ступінь видимості дорожньої розмітки вночі, освітленої за однакових разумов білими світлодіодами та жовтими натрієвими лампами. Дорожню розмітку, освітлену світлодіодним світлом, видно набагато краще. Це досить важливий фактор зниження кількості дорожніх аварій.

Вуличний консольний світильник GLORY від MAXUS є ідеальним вирішенням вище згаданих заморочек. Він має широку світлову пляму, яке забезпечує рівну заливку освітлювальної території. Малогабаритна конструкція робить вуличний світлодіодний світильник MAXUS GLORY зручним у установкаі та обслуговуванні. Матеріали оболонки світильника, його зовнішні елементи встановлення та кріплення – атмосферостійкі, вони не руйнуються, не ламаються та забезпечують світлодіодному світильнику серії GLORY довгий термін роботи.

Високий ступінь захисту оптичної системи та апаратури управління вуличного LED світильника MAXUS GLORY дозволяє зберігати стабільні електричні та світлотехнічні параметри протягом усього терміну його експлуатації. Важливим фактором є те, що даний світильник екологічно та пожежобезпечний.

Консольний світлодіодний світильник GLORY захищений від вологи, пилу та угрожай(IP68). Подвійний захист світильника силіконовим герметиком повністю виключає контакт світлодіодів з оточуючим середовищем та надійно захищає друковану плату від дії корозії.

Термін служби LED світильника MAXUS GLORY – 50 000 годин, а це біля 10 років роботи без додаткових витрат на заміну освітлювальних приладів, що вийшли з ладу!

Добавить комментарий

Николаев

Как избавиться от зависимости в Николаеве?

Николаев и область также подвержены пагубному влиянию зависимости от наркотиков, алкоголя и азартных игр. Все жители области, которые столкнулись с такой проблемой, могут обратиться за квалифицированной помощью. Это можно сделать …

Почему растет спрос на каркасные дома

Быстровозводимое жилье из экологически чистых SIP-панелей сегодня занимает лидирующие позиции в рейтинге украинской недвижимости. Нестандартные материалы и энергосберегающие технологии на пике популярности. И спрос на каркасные дома стремительно растет с …

Прокат автомобилей в городе Николаев посуточно

Почему арендовать автомобиль на сутки выгоднее и удобнее, чем пользоваться услугами такси? Как найти надежный сервис в Николаеве?

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua