Николаев

Столичні спрощенці сплатили до бюджету понад 740 мільйонів гривень єдиного податку

За вісім місяців поточного року платники податків мі100 Києва, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили 740 мільйонів 193 тисячі гривень єдиного податку. Левова частка цієї суми надійшла від спрощенців-фізичних осіб, яких у столиці на сьогодні налічується 99 тисяч. Кількість юридичних осіб, які перебувають на спрощеному оподаткуванні, перевищує 19 тисяч. 

«У січні-серпні 2013 року від приватних підприємців мі100 Києва бюджет отримав 492,7 мільйонів гривень. Це майже вдвічі перевищує надходження 2012 року. В свою чергу, юридичні особи, які перебувають на спрощеному оподаткуванні, на початок вересня сплатили 247,5 мільйонів гривень податку. Бюджет отримав додаткових 113 мільйонів гривень порівняно з минулим роком» – зазначила начальник Головного управління Міндоходів у м. Києві Ірина Носачова.

За статистикою столичного управління Міндоходів, найбільш популярною групою у столиці залишається друга група спрощеного оподаткування, на якій перебуває 47,7 тисяч платників. 34,4 тисячі спрощенців вважають для для себя привабливою третю групу. В інших групах столичні суб’єкти спрощеного оподаткування розподілились наступним чином: перша група – 8,5 тисяч приватних підприємців, п’ята – 36 суб’єктів господарювання-фізичних осіб, четверта – 19,3 тисяч платників-юридичних осіб, шоста – 176 підприємств. 

Нагадаємо, у 2013 році платникам п’ятої групи зменшено ставки єдиного податку з 10 % та 7 % до 7 % та 5 % відповідно, а для другої групи – введено подання звітності раз на рік, а не щоквартально. Також, серед позитивних змін – платники мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді, за власним рішенням протягом року спрощенці мають змогу змінювати групу. 

Добавить комментарий

Николаев

Как избавиться от зависимости в Николаеве?

Николаев и область также подвержены пагубному влиянию зависимости от наркотиков, алкоголя и азартных игр. Все жители области, которые столкнулись с такой проблемой, могут обратиться за квалифицированной помощью. Это можно сделать …

Почему растет спрос на каркасные дома

Быстровозводимое жилье из экологически чистых SIP-панелей сегодня занимает лидирующие позиции в рейтинге украинской недвижимости. Нестандартные материалы и энергосберегающие технологии на пике популярности. И спрос на каркасные дома стремительно растет с …

Прокат автомобилей в городе Николаев посуточно

Почему арендовать автомобиль на сутки выгоднее и удобнее, чем пользоваться услугами такси? Как найти надежный сервис в Николаеве?

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.