Николаев

Протягом І півріччя 2013 року до бюджету столиці надійшли 171,4 млн. грв. податку від надання киянами нерухомого майна в оренду

Станом на 01.07.2013 року в ДПІ у районах Головного управління Міндоходів у м. Києві, обліковується 11386 фізичних осіб, в тому числі — 8689 фізичних осіб-підприємців, які здають в оренду нерухоме майно. Крім того, 16919 громадян отримали доходи від надання нерухомості в оренду від податкових агентів.  

У 2013 році від здавання в оренду нерухомості у столиці збільшились надходження на 60,4 мільйони гривень, або на 54 % більше ніж у відповідному періоді минулого року (станом на 01.07.2012 року – 111 мільйонів гривень). 

Головне управління Міндоходів у м. Києві постійно здійснює контроль за сплатою податків фізичними особами, які здають в найм власне нерухоме майно. Так, спільно з Київською міською державною адміністрацією здійснюється проект «Дорожня карта» щодо забезпечення наповнення Місцевого бюджету з покроковим розписом спільних заходів по оподаткуванню доходів громадян від надання в оренду нерухомості.

Зокрема, протягом І півріччя 2013 року виявлено 329 громадян, які здавали в оренду квартири  і при цьому не сплачували податки. За плодами перевірок додатково нараховано та сплачено до бюджету 2,2 млн. грн.

З метою розширення кола платників та збільшення надходження коштів до бюджету, постійно отримується інформація від органів місцевого самоврядування та ЖЕКів про надання в оренду квартир, ретельно вивчається інформація у ЗМІ, об’яви та пропозиції, в тому числі в мережі Інтернет та безпосередньо від самих киян.

Добавить комментарий

Николаев

Как избавиться от зависимости в Николаеве?

Николаев и область также подвержены пагубному влиянию зависимости от наркотиков, алкоголя и азартных игр. Все жители области, которые столкнулись с такой проблемой, могут обратиться за квалифицированной помощью. Это можно сделать …

Почему растет спрос на каркасные дома

Быстровозводимое жилье из экологически чистых SIP-панелей сегодня занимает лидирующие позиции в рейтинге украинской недвижимости. Нестандартные материалы и энергосберегающие технологии на пике популярности. И спрос на каркасные дома стремительно растет с …

Прокат автомобилей в городе Николаев посуточно

Почему арендовать автомобиль на сутки выгоднее и удобнее, чем пользоваться услугами такси? Как найти надежный сервис в Николаеве?

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua