Николаев

Працівники «Кредобанку» зібрали понад 18 тисяч гривень для підшефних дитячих закладів

На доброчинний аукціон було виставлено вироби ручної роботи, создателями яких є працівники банку, а також цінні подарунки, отримані «Кредобанком» протягом 2012 року. Спеціальним гостем свята став переможець телевізійного проекту «Голос країни-2» телеканалу «1+1» Павло Табаков, який запропонував на аукціон диск із своїм найновішим альбомом «Мій світ» та автографом создателя. Усі зібрані кошти будуть використані на закупівлю продуктів першої необхідності для Буківського дитячого будинку-інтернату та Роздільського дитячого будинку-інтернату, що у Львівській області.

«У Міжнародний денек захисту дітей ми вже традиційно не забуваємо про дітей, яким бракує найголовнішого – родинного тепла, про  дітей, які мають особливі потреби, – гласить голова правління ПАТ «Кредобанк» Дмитро Крепак. – Цього року ми зібрали кошти для придбання найнеобхіднішого для вихованців інтернатів, а також запросили дітей з сиротинців відзначити це свято разом із дітьми наших працівників».

Сімейне свято для родин працівників банку та дітей з інтернатів відбулося в головному офісі банку у Львові. Участь у святі взяли вихованці підшефних інтернатів Львівщини. Під час свята діти мали змогу спробувати свої сили в конкурсі дитячого малюнка, отримати майстер-клас з основ футболу від тренера молодіжної команди ФК «Карпати» та екс-капітана «Карпат» Андрія Тлумака, послухати добру музику та розважитися разом з аніматорами на різноманітних атракціонах та конкурсах.

Відео можна подивитись за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=nLOeI4a5mv4

Добавить комментарий

Николаев

Как избавиться от зависимости в Николаеве?

Николаев и область также подвержены пагубному влиянию зависимости от наркотиков, алкоголя и азартных игр. Все жители области, которые столкнулись с такой проблемой, могут обратиться за квалифицированной помощью. Это можно сделать …

Почему растет спрос на каркасные дома

Быстровозводимое жилье из экологически чистых SIP-панелей сегодня занимает лидирующие позиции в рейтинге украинской недвижимости. Нестандартные материалы и энергосберегающие технологии на пике популярности. И спрос на каркасные дома стремительно растет с …

Прокат автомобилей в городе Николаев посуточно

Почему арендовать автомобиль на сутки выгоднее и удобнее, чем пользоваться услугами такси? Как найти надежный сервис в Николаеве?

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.