Николаев

«Кредобанк» запроваджує нові готівкові кредити з можливістю отримати рішення за 30 хвилин

«Кредобанк» запроваджує новий проект з готівкового кредитування фізичних осіб з можливістю отримати рішення протягом 30 хвилин після звернення та зниженою відсотковою ставкою – лише 9,99% річних. Нові кредитні пропозиції надають можливість жителям України отримати кредит у сумі до 50 тис. грн. на строк до 36 місяців.

Зокрема, нові пропозиції дають можливість клієнту-фізичній особі отримати кредит в сумі до 10 тис. грн., надавши лише паспорт та довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку, а також кредит на суму до 50 тис. грн. при наданні довідки про доходи за 6 місяців. Перевагами нових продуктів є видача кредиту на банківську платіжну картку з можливістю безкоштовного отримання готівки у банкоматах всіх банків на території України, погашення рівними платежами та можливість дострокового погашення кредиту без сплати додаткових відсотків та комісій. Пропозиції доступні для оформлення у всій мережі відділень «Кредобанку».  

«Нові кредитні пропозиції «Кредобанку» дозволять фізичним особам очень швидко та з мінімальним пакетом документів отримати кошти на поточні потреби, – наголошує  перший защитник голови правління ПАТ «Кредобанк» Марцін Куксіновіч. – Знижена відсоткова ставка та можливість погашення рівними сумами робить пропозиції банку доступними широкому колу українців».

Добавить комментарий

Николаев

Как избавиться от зависимости в Николаеве?

Николаев и область также подвержены пагубному влиянию зависимости от наркотиков, алкоголя и азартных игр. Все жители области, которые столкнулись с такой проблемой, могут обратиться за квалифицированной помощью. Это можно сделать …

Почему растет спрос на каркасные дома

Быстровозводимое жилье из экологически чистых SIP-панелей сегодня занимает лидирующие позиции в рейтинге украинской недвижимости. Нестандартные материалы и энергосберегающие технологии на пике популярности. И спрос на каркасные дома стремительно растет с …

Прокат автомобилей в городе Николаев посуточно

Почему арендовать автомобиль на сутки выгоднее и удобнее, чем пользоваться услугами такси? Как найти надежный сервис в Николаеве?

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.