Николаев

Фешенебельний столичний ресторан приховував майже 100 нелегальних працівників

Ресторанний бізнес, а тим паче у столиці, є престижною та вельми прибутковою справою. Особливо, якщо мова йде про статусний заклад, який розташовано у самому «серці» столиці. Але, не рідко, власники таких закладів приділяють увагу лише зростанню рейтингів свого «дітища» і зовсім забувають про Закон.

Нещодавно фахівці столичного управління Міндоходів здійснили позапланову перевірку 1-го з ресторанів столиці, в якому, за даними звітних документів, налічувалося не більше 20 працівників, які отримували заробітну плату на мінімальному рівні. Проте, фактична перевірка виявила, що у кафе вівся окремий, «тіньовий» бухгалтерський облік, розмах якого просто вражав.

З’ясувалось, що, незважаючи на грубе порушення норм трудового законодавства, підприємство використовувало найману працю більш 90 осіб, без оформлення з останніми трудових відносин. Разом з тим, при фактичній перевірці виявлено, що не тільки в цьому були порушення діяльності підприємства. Згідно даних «тіньового» обліку, працівники елітного ресторану отримували заробітну плату на рівні від 5 до 15 тисяч гривень на місяць, в той час, як за даними податкової звітності, ті працівники, яким все ж таки пощастило оформити трудові відносини з горе-роботодавцем, офіційно отримували заробітну плату у розмірах від 3 до 5 тисяч гривень за квартал.

Загалом, було встановлено, що підприємство виплатило своїм працівникам заробітну плату в «конвертах» у сумі більш ніж 5 мільйонів гривень, в тому числі і фізичним особам, які працювали без оформлення трудових відносин.

В итогі такового злісного ухилення від оподаткування та грубого порушення норм трудового законодавства бюджет недоотримав більш ніж
1 мільйон 200 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Окрім вищевказаної суми податку підприємство має сплатити до бюджету ще й більш ніж 230 тисяч гривень штрафних санкцій.

За даною справою відкрито кримінальне провадження…

Добавить комментарий

Николаев

Как избавиться от зависимости в Николаеве?

Николаев и область также подвержены пагубному влиянию зависимости от наркотиков, алкоголя и азартных игр. Все жители области, которые столкнулись с такой проблемой, могут обратиться за квалифицированной помощью. Это можно сделать …

Почему растет спрос на каркасные дома

Быстровозводимое жилье из экологически чистых SIP-панелей сегодня занимает лидирующие позиции в рейтинге украинской недвижимости. Нестандартные материалы и энергосберегающие технологии на пике популярности. И спрос на каркасные дома стремительно растет с …

Прокат автомобилей в городе Николаев посуточно

Почему арендовать автомобиль на сутки выгоднее и удобнее, чем пользоваться услугами такси? Как найти надежный сервис в Николаеве?

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.