Николаев

Енергозбереження у сільському господарстві

«Енергозбереження у сільському господарстві» — семінар із діагностуванням функціональних черт японських технологій із захисту навколишнього середовища відбувся 7 червня в Івано-Франківську.

Захід відбувся в межах міжнародного проекту «Збережемо клімат разом» за підтримки Японської Організації розвитку нових енергетичних та промислових технологій, Українсько-Японського Центру. Організатор семінару – Державне агентство екологічних інвестицій України.

Зміна клімату — одна з найбільших заморочек, що турбує світ, один із найбільших викликів перед людством. Про це розповів начальник відділу обліку парникових газів Державного агентства екологічних інвестицій Валентин Шліхта.

Що Україна може запропонувати Японії в царині збереження клімату — Валентин Шліхта:

«Безумовно, Японія -  високотехнологічна країна. Але під час підготовки до даних семінарів, українські та японські експерти досить багато дискутували. І желаю відмітити, що японським спеціалістам є чому повчитися у вітчизняних. Більш того, если відбулася трагедія у Фокусімі, японська сторона запрошувала нашихфахівців проводити такі семінари в Японії. Так що у нас також є ресурси».

Енергоефективність — це питання номер один сьогодні в енергетиці. У порівнянні з 2005 роком в області промисловість скоротила споживання газу більш ніж у 4 рази. У сільському господарстві входи ще не набули системного нраву, та успіхи вже є, — каже защитник директора департаменту промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації Вадим Козленко:

«У Коломийському районі насаджена плантація енергетичної верби. У Тисменецькому районі будується біогазова установка на рослинній сировині потужністю 4 МВт електричної енергії. А також в Калуському районі на базі відходів свинокомплексу споруджується подібна установка потужністю 2 МВт, що позволить цьому комплексу повністю відмовитися від споживання електричної енергії» .

Докладну програму семінару надруковано на веб-сайті www.save-climate.org.ua

Добавить комментарий

Николаев

Как избавиться от зависимости в Николаеве?

Николаев и область также подвержены пагубному влиянию зависимости от наркотиков, алкоголя и азартных игр. Все жители области, которые столкнулись с такой проблемой, могут обратиться за квалифицированной помощью. Это можно сделать …

Почему растет спрос на каркасные дома

Быстровозводимое жилье из экологически чистых SIP-панелей сегодня занимает лидирующие позиции в рейтинге украинской недвижимости. Нестандартные материалы и энергосберегающие технологии на пике популярности. И спрос на каркасные дома стремительно растет с …

Прокат автомобилей в городе Николаев посуточно

Почему арендовать автомобиль на сутки выгоднее и удобнее, чем пользоваться услугами такси? Как найти надежный сервис в Николаеве?

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.