Николаев

Діамантбанк розширив мережу відділень в Києві

12 грудня 2013 року Діамантбанк відкрив нове відділення в Києві за адресою: вул. Стрітенська, 17, що надає приватним та корпоративним клієнтам повний диапазон банківських послуг.

У відділенні клієнти можуть: оформити депозити у національній, іноземній валютах та у банківських металах, скористатися розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази (Western Union, Avers, MoneyGram, Contact, Leader, Welsend), операції з платіжними картками, в тому числі оформити картки преміального класу (VISA Infinite, VISA Platinum, VISA Gold), придбати золоті зливки, подарункові монети із дорогоцінних металів відомих монетних дворів світу, скористатися послугою оренди банківських сейфів тощо.

Зокрема, можна оформити новий депозитний вклад «Компромісний», який передбачає відкриття двох депозитних рахунків: один – у гривні, другий – за вибором Клієнта: у доларах США, в євро або у золоті.

Даний продукт буде цікавий для вкладників, які бажають мінімізувати валютні ризики та на свій розсуд змінювати валюту вкладу без втрати нарахованих процентів.

Нагадаємо, що на сьогоднішній денек регіональна мережа Діамантбанку налічує 78 відділень по всій Україні.

Довідка

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний диапазон послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку.
Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 78 дирекцій та відділень у 18 містах України.
           Третій квартал 2013 року ПАТ «Діамантбанк» закінчив з прибутком 2,22 млн. грн. Чисті активи фінустанови станом на 01.10.2013 р. склали 3,82  миллиардов. грн., регулятивний капітал – 400,006 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель – 2,82  миллиардов. грн.

Добавить комментарий

Николаев

Как избавиться от зависимости в Николаеве?

Николаев и область также подвержены пагубному влиянию зависимости от наркотиков, алкоголя и азартных игр. Все жители области, которые столкнулись с такой проблемой, могут обратиться за квалифицированной помощью. Это можно сделать …

Почему растет спрос на каркасные дома

Быстровозводимое жилье из экологически чистых SIP-панелей сегодня занимает лидирующие позиции в рейтинге украинской недвижимости. Нестандартные материалы и энергосберегающие технологии на пике популярности. И спрос на каркасные дома стремительно растет с …

Прокат автомобилей в городе Николаев посуточно

Почему арендовать автомобиль на сутки выгоднее и удобнее, чем пользоваться услугами такси? Как найти надежный сервис в Николаеве?

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.