Николаев

Делеговані повноваження

ДПІ у Гласіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу суб’єктів господарювання, що в межах адміністративної реформи питання адміністрування єдиного соціального внеску (отдалі ЄСВ) передано до сфери компетенції органів Міністерства доходів і зборів.

Нагадаємо, 4 липня Президент України підписав закони № 2833 – 2835, в яких функція адміністрування ЄСВ закріплена за Міністерством доходів і зборів.

Але, з метою створення сприятливих разумов для платників єдиного внеску та уникнення соціальної напруги щодо здійснення пенсійних виплат за серпень, процедури адміністрування щодо прийняття та оброблення звіту про суми нарахованого ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особливих рахунків платників до 31 серпня 2013 року здійснюватиме Пенсійний фонд України. Таке рішення було прийняте Прикінцевим положенням Закону України від 04.07.2013 р. № 406. Крім того нагадуємо, відповідно до норм пенсійного законодавства, у серпні поточного року звіти про суми нарахованого ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно як і раніше надсилати до Пенсійного фонду не пізніше 20 серпня.

Головний недолік адміністрування ЄСВ Пенсійним фондом – це наявність окремого контролюючого органу. А для бізнесу чим більше контролерів, тим більше заморочек, для Держави – чим більше контролерів, тим більший рівень корупції.

Таким чином передача функції адміністрування єдиного соцвнеску у Міндоходів позволить спростити процес подачі звітності і значно зменшити кількість перевірок бізнесу, адже на підприємства буде приходити один контролер, який перевірятиме сплату податків та ЄСВ.  

Добавить комментарий

Николаев

Как избавиться от зависимости в Николаеве?

Николаев и область также подвержены пагубному влиянию зависимости от наркотиков, алкоголя и азартных игр. Все жители области, которые столкнулись с такой проблемой, могут обратиться за квалифицированной помощью. Это можно сделать …

Почему растет спрос на каркасные дома

Быстровозводимое жилье из экологически чистых SIP-панелей сегодня занимает лидирующие позиции в рейтинге украинской недвижимости. Нестандартные материалы и энергосберегающие технологии на пике популярности. И спрос на каркасные дома стремительно растет с …

Прокат автомобилей в городе Николаев посуточно

Почему арендовать автомобиль на сутки выгоднее и удобнее, чем пользоваться услугами такси? Как найти надежный сервис в Николаеве?

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.