Николаев

Банк «Хрещатик»: “Бути собою” — кожній дитині

На перетині весняно-літніх днин — з 30 травня по 2 червня —у Малій виставковій залі Українського дому відбулася фотовиставка «Бути собою» київського фотографа Арсена Федосенка, присвячена Деньку захисту дітей.

Виставка юного фотографа, на якій він ділиться своїми фотовраженнями від співпраці з дітьми, не тільки викликає у відвідувачів виставки почуття захоплення й ніжності, а й соціальної відповідальності за кожну дитини, за кожен її крок, за її майбутнє. Адже, на думку создателя проекту, незважаючи на юний вік героїв світлин, вони можуть вразити дорослих своїми поглядами на життя і думками, своїм сучасним баченням оточуючого світу та його перспектив.

Презентований широкийій громадськості культурологічний і сучасний проект здійснено за підтримки банку “Хрещатик” в особі голови Правління Дмитра Гриджука.У зйомках брали участь учні київської гімназії №48, гімназії «Столиця», ліцею №100 «Поділ», ліцею №77 «Кловський», ДНЗ №67, ДЮСШ №14 та ін.

Довідково за темою:

Підтримка культурологічних проектів, що відзначаються особливою духовністю, – невід'ємна складова корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) банку «Хрещатик», який має вищий рейтинг КСВ за міжнародною шкалою – А+ і вже багато років поспіль посідає гідні місця у відповідних рейтингах. Так, у нещодавно презентованому рейтингу відкритості і системності у сфері КСВ Всеукраїнського рейтингового журнальчику «ГVардія 500. Рейтинг соціально відповідалеких компаній України-2013» банк «Хрещатик» посів 4-е місце серед вітчизняних банків, а за плодами щорічного конкурсу BankUkrainianAwardsдва роки поспіль посідає позиції лідера.

Добавить комментарий

Николаев

Как избавиться от зависимости в Николаеве?

Николаев и область также подвержены пагубному влиянию зависимости от наркотиков, алкоголя и азартных игр. Все жители области, которые столкнулись с такой проблемой, могут обратиться за квалифицированной помощью. Это можно сделать …

Почему растет спрос на каркасные дома

Быстровозводимое жилье из экологически чистых SIP-панелей сегодня занимает лидирующие позиции в рейтинге украинской недвижимости. Нестандартные материалы и энергосберегающие технологии на пике популярности. И спрос на каркасные дома стремительно растет с …

Прокат автомобилей в городе Николаев посуточно

Почему арендовать автомобиль на сутки выгоднее и удобнее, чем пользоваться услугами такси? Как найти надежный сервис в Николаеве?

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.