Николаев

Антимонопольний комітет України надав рекомендації ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання»

Антимонопольний комітет України розглянув заяву щодо наявності в діях ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання» ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Нагадаємо, раніше було заявлено, що інформація, яку поширює Товариство не підтверджена жодними дослідженнями та не відповідає дійсності.

В ході розгляду справи Антимонопольним комітетом України було виявлено  дії, що порушують законодавство про захист від недобросовісної конкуренції, а саме поширення інформації, що вводить в оману.

22 жовтня 2013 року Антимонопольний комітет надав ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання»  обов’язкові для розгляду рекомендації, а  саме:

«Вжити заходів щодо припинення повідомлення невизначеному колу осіб в електронній версії маркетингового каталогу ( буклету) та на веб-сайті Товариства в мережі Інтернет неправдивих відомостей, що стосуються строчку служби та гарантійного терміну продукції, що виготовляється ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання» та унеможливлення  в подальшому повідомлення суб’єктом господарювання неправдивих відомостей, зокрема, внаслідок обраного методу їх викладення, що можуть вплинути на наміри осіб щодо придбання продуктів цього суб’єкта господарювання»  Комітетом надано місячний строк з денька одержання рекомендацій для  їх розгляду.

Нагадаємо що дана справа була розпочата у травні 2013 року. Інтереси позивача  представляє  Правова група «Домініон»  

Добавить комментарий

Николаев

Как избавиться от зависимости в Николаеве?

Николаев и область также подвержены пагубному влиянию зависимости от наркотиков, алкоголя и азартных игр. Все жители области, которые столкнулись с такой проблемой, могут обратиться за квалифицированной помощью. Это можно сделать …

Почему растет спрос на каркасные дома

Быстровозводимое жилье из экологически чистых SIP-панелей сегодня занимает лидирующие позиции в рейтинге украинской недвижимости. Нестандартные материалы и энергосберегающие технологии на пике популярности. И спрос на каркасные дома стремительно растет с …

Прокат автомобилей в городе Николаев посуточно

Почему арендовать автомобиль на сутки выгоднее и удобнее, чем пользоваться услугами такси? Как найти надежный сервис в Николаеве?

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.