Недвижимость > Недвижимость Киев > Недвижимость Украина

Професійна оцінка нерухомості

Більшість власників котеджів стикаються з такою проблемою, як правильна оцінка будинку. Існують різні причини, коли необхідно дізнатися точну вартість нерухомості. До них відносять:

 • з метою угоди купівлі-продажу, встановлення податків або оформлення дарчої;
 • в разі оформлення кредиту під заставу будинку;
 • при судовому розділенню майна;
 • в процесі оформлення спадщини.

Професійна допомога від Фортек допоможе вам правильно встановити вартість будинку, яка буде повністю відповідати його стану.
вартість будинку

Які послуги ми надаємо

Якщо вам потрібна оцінка майна, то ми до ваших послуг! Наші фахівці зможуть провести незалежну експертизу абсолютно будь-якої власності – котеджу, дачі, квартири або земельну ділянку.

Оцінка нерухомості розраховується виходячи з таких факторів:

 • місце розташування;
 • наявність земельної ділянки та її розмір;
 • загальний стан нерухомості;
 • наявність і стан комунікацій.

Ми допоможемо встановити максимально точну суму в залежності від ринкових цін. Особливо, коли мова йде про продаж, то нікому не хочеться втрачати свої гроші і дарувати за копійки будинок, або навпаки.
оцінка нерухомості
Комппния Фортек – це ідеальна і вигідна можливість, завдяки якій ви зможете дізнатися точну фінансову інформацію.

Чому звертаються до нас

Ми пропонуємо вам свої професійні й чесні послуги. Однак існують певні умови співпраці. Необхідно надати пакет обов'язкових документів. Таким чином у нас буде можливість детально ознайомитися з усіма аспектами будинку і зіставити їх з побаченим. Незважаючи на те, що експертну оцінку ми здійснюємо в Києві і області, також може виконати замовлення з інших міст країни.  Більш детально уточнити цю інформацію можна у нашого менеджера. Крім того, наша приватна компанія має має ліцензію і сертифікати, які гарантують безпеку кожного клієнта..

Чим ми відрізняємося від аналогічних компанії;

 • має позитивну репутацію;
 • зберігаємо конфіденційність;
 • гарантуємо професіоналізм;
 • компанія легальна з наявністю всіх документів державного рівня;

При необходимості ми також консультуємо онлайн. Тому не варто витрачати час на пошуки професійного експерта.Ми це зробимо в електронних варіантом.

Якшг вам потрібна оцінка заміської нерухомості, то звертайтеся до нас. Мы проведемо незалежну оцінку будь-якого майна в самий короткий термін. Для цього вам необхідно залишити свою заявку або ж просто зателефонувати за вказаним номером. І наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші питання. Гарантуємо вам чесність, приємні ціни і відмінний результат.

Добавить комментарий

НедвижимостьНедвижимость КиевНедвижимость Украина

Жилая недвижимость в Испании: инвестиция, страхующая благополучие будущего в Украине

Собственная квартира в Испании - это возможность постоянного проживания в стране без потери гражданства Украины или временного пребывания для оздоровления и отдыха владельца недвижимости, его семьи и родственников, друзей и …

Каких объявлений об аренде квартир следует избегать?

Люди, арендующие жилье, наверняка уже знают, каких предложений следует избегать. Однако тем, кто только готовится снять свою первую квартиру https://www.fotomakler.ua/%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82-metro-%D0%9B%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B0%D1%8F, стоит прочитать этот текст, чтобы знать, на что обратить внимание, …

Продажа земли в Украине

В наше сложное и нестабильное время инвестирование в недвижимость традиционно считается доходным и понятным не только предпринимателям, но и простым обывателям. Инфляция, изменение курса валют, низкие депозитные ставки - все …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua