Недвижимость Украина

Правила пошуку і покупки квартири

Якщо покупка пари туфель може бути імпульсивним рішенням, то з нерухомістю кожен крок має бути виваженим. Потрібно враховувати технічні параметри квартири, район її розміщення, бюджет що виділяється і безліч інших нюансів. При цьому особливу увагу потрібно приділити юридичним аспектам угоди.

Перевірка всіх зареєстрованих у квартирі

Перш ніж підписувати договір з продавцем потрібно переконатися, що останній виписав всіх мешканців з квартири. У деяких ситуаціях допустима реєстрація безпосередньо продавця. При цьому він знімається з обліку в період, зазначений у попередньому договорі купівлі-продажу. У разі прописки дітей, які не досягли повнолітнього віку обов'язковий письмовий дозвіл опікунських органів.

Відсутність останнього у випадку з пропискою незахищених суб’єктів може обернутися неприємностями. Недієздатні або неповнолітні особи мають право повернутися у квартиру. Зазвичай судові інстанції підтримують незахищених громадян.

Виписка з Єдиного електронного реєстру

Щоб безпечно купити вторинну квартиру можна зажадати виписку особисто звернувшись до єдиного державного реєстру нерухомого майна. Інформація про об'єкти житлової та комерційної нерухомості є загальнодоступною і видається на прохання заявника.

Виписка містить наступну інформацію:

 • Паспортні дані власника квартири. Важливо щоб вони збігалися з інформацією в посвідченні особи продавця. Інакше угода буде укладена з людиною що не має право розпоряджатися нерухомістю.
 • Обтяження на об'єкт. Їх наявність не є вагомим приводом припинення співпраці. У даній ситуації потрібно вимагати, щоб продавець зняв обтяження до підписання основного договору.
 • Якщо даних про об'єкт в реєстрі немає він був придбаний до 2016 року. У даній ситуації у власника квартири повинні бути інші документи, що підтверджують виникнення майнових прав.

Нотаріальні послуги

Незважаючи, що угоди з житловою нерухомістю можуть проходити без присутності нотаріуса допомога останнього не буде зайвою. Фахівець допоможе в наступних ситуаціях:

 • в процесі оформлення попередньої згоди;
 • в момент передачі грошей за житлоплощу;
 • під час підписання договору про завдаток.

Нотаріальну угоду складніше оскаржити в суді. Вона буде вагомим доказом у разі виникнення спірних ситуацій між покупцем і продавцем. Це не дозволить недобросовісній стороні оперувати помилками в договорі, через те, що в угоді була присутня третя юридична особа.

Час володіння нерухомістю

Важливим моментом є термін володіння квартирою. Потрібно з'ясувати, коли та у кого купувалося житло. Максимально ризиковані угоди з нерухомістю з терміном володіння менше ніж 3 роки.

Часто проблеми виникають якщо житлоплощу продають:

 • люди, що недавно вступили в спадщину;
 • громадяни, які отримали житло в дар;
 • фірми, що займаються терміновим викупом житла.

Щоб максимально убезпечитися від малоприємних сюрпризів краще купувати квартиру, яка знаходиться у власності понад 3 роки.

Оформлення попереднього договору

Даний документ є своєрідною гарантією що сторони угоди не змінять своїх намірів. Він відбиває інформацію, яка вказується в основному контракті. Обов'язково прописується остаточний термін і умови складання основного договору. Використовується письмова форма з можливістю нотаріального засвідчення. Реєструвати документ не обов'язково.

Підписання попередніх паперів дає наступні переваги:

 • на сторону що вирішила ухилитися від умов контракту буде покладена певна відповідальність;
 • ініціатор припинення співпраці повинен відшкодувати збитки потерпілій стороні.

У недобросовісної сторони угоди не буде аргументів, щоб заперечити свою правоту в суді. Винуватець не зможе оперувати поспішним ухваленням рішення.

Добавить комментарий

Недвижимость Украина

Перголы: зачем нужны и где купить

Перголы имеют широкую область применения, служат в качестве отдельно стоящих беседок или выполняют функции веранд, накрытий переходов между зданиями - https://terrahome.com.ua/ru/pergolnye-sistemy/. Они защищают от солнца и создают комфортную прохладу летом. …

Каких объявлений об аренде квартир следует избегать?

Люди, арендующие жилье, наверняка уже знают, каких предложений следует избегать. Однако тем, кто только готовится снять свою первую квартиру https://www.fotomakler.ua/%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82-metro-%D0%9B%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B0%D1%8F, стоит прочитать этот текст, чтобы знать, на что обратить внимание, …

Продажа земли в Украине

В наше сложное и нестабильное время инвестирование в недвижимость традиционно считается доходным и понятным не только предпринимателям, но и простым обывателям. Инфляция, изменение курса валют, низкие депозитные ставки - все …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua