Металеві конструкції

ВИЗНАЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ ЗУСИЛЬ У СТЕРЖНЯХ РИГЕЛЯ-ФЕРМИ РАМИ

(6.107)

При жорсткому з'єднанні ригеля з колоною в елементах ферми виникають зусилля рамних мо­ментів на опорах. Ці зусилля визначаються гра­фічним або аналітичним способом під дією на ферму двох пар горизонтальних сил (рис. 6.38):

Мі

(6.106)

Mo

Н2 = 7Г-

ВИЗНАЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ ЗУСИЛЬ У СТЕРЖНЯХ РИГЕЛЯ-ФЕРМИ РАМИ

7^777777777Т,

V^VAW/V/V

ВИЗНАЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ ЗУСИЛЬ У СТЕРЖНЯХ РИГЕЛЯ-ФЕРМИ РАМИ

Рис. 6.37. Роздільна база наскрізної колони: і — верх фундаменту; 2 — цементна підлива; З — траверса; 4 — зовнішня вітка; 5 — підкранова вітка; 6 — анкерна плитка; 7 — отвори в анкерній плитці do — din + 6 мм; 8 — вісь анкер­них болтів.

' ''fin

Значення опорних моментів Mj і М2 беруть із роз­рахункових зусиль для верхнього перерізу колони.

Розрахункові зусилля для стержнів ферми одержують як суму зусиль від її вертикального навантаження та опорних моментів. Можливі три варіанти взаємодії зусиль. У першому варіанті, коли зусилля від опорного моменту та від вер­тикального навантаження одного знака, за роз­рахункове зусилля приймають суму, тобто в цьо­му випадку стержень довантажується.

ВИЗНАЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ ЗУСИЛЬ У СТЕРЖНЯХ РИГЕЛЯ-ФЕРМИ РАМИ

ВИЗНАЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ ЗУСИЛЬ У СТЕРЖНЯХ РИГЕЛЯ-ФЕРМИ РАМИ

Рис. 6.38. Розрахунок ригеля з урахуванням рамних моментів:

А — розрахункова схема рами; б — розрахункова схема ригеля рами.

У другому варіанті знаки зусиль у стержні різні, але зусилля від опорного моменту менші, тоді за розрахункове зусилля приймають тільки вертикальне навантаження.

У третьому варіанті знаки зусиль у стержні різні, але зусилля від опорного моменту більше, ніж від вертикальних сил. У цьому випадку ос­новним розрахунковим зусиллям приймається вертикальне навантаження з додатковою пере­віркою стержнів на алгебричну суму від верти­кального навантаження і опорного моменту.

Визначивши розрахункові зусилля в стержнях ферми з урахуванням опорних моментів, підби­рають перерізи стержнів ферми за умовами зви­чайних вільно опертих ферм.

Металеві конструкції

Бронированные двери от завода производителя Зимен в Украине – завод дверей «Zimen-Group.com»

Бронированные двери Зимен прочно вошли в повседневную жизнь украинцев. Такие конструкции все чаще можно встретить в обычных квартирах и частных домах, хотя недавно бронированные полотна украшали только офисы, производство и …

Чем хороши металлические водостоки?

Обязательной частью крыши любого строения является водосточная система. Она может быть внешней или внутренней, состоять из желобов, труб, тройников, воронок и других компонентов. Главная функция водосточной системы Profil – защитить …

Металлопрокат

В жизни и деятельности современного человека металлопрокат имеет большое значение и играет существенную роль. Металлопрокат является продуктом длительного и трудоемкого процесса переработки железных руд. Практически во всех отраслях промышленности находят …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.