Металеві конструкції

ВИБІР ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ПОКРІВЛІ ТА СТІН

Типи покрівлі та стінового заповнення залежать від технологічних вимог, температурного режиму та вологості в цеху, кліматичного району будів­ництва. Вибір огороджувальних конструкцій по­легшується наявністю типових рішень покрівель і стін, розроблених ЦНДІпромбудівель, Пром - будпроектом та іншими проектними організа­ціями. Найбільш індустріальними є безпрогінні покриття, які виготовляють як з металевих ком­плексних панелей, так і зі залізобетонних плит чи панелей. Металеві комплексні панелі розмі­рами Зх6міЗх12м надходять на місце монтажу з пароізоляцією, утеплювачем і м'якою гідроізоляцією у нижніх шарах. Для віддалених важкодоступних районів будівництва рекоменду­ються тришарові комплексні панелі покриття типу „сендвіч".

Покрівлі на сталевих прогонах виготовляють як утепленими, так і холодними. Утеплені по­крівлі виконують на профільованих сталевих оцинкованих настилах, азбестоцементних плитах на дерев'яному або азбестоцементному каркасі розміром 1,5 х 3 м і з легких залізобетонних плит.

Для покрівель неопалюваних цехів застосову­ють переважно азбестоцементні хвилясті листи посиленого профілю довжиною 1750, 2000, 2300, 2800, 3300, шириною 994, висотою хвилі 75...80 мм, а також хвилясті сталеві й алюмінієві листи. Гарячі цехи покривають сталевими щитами.

Для заповнення зовнішніх стін використову­ють як стінові панелі, так і листові матеріали. Великорозмірні стінові залізобетонні панелі ви­готовляють з легких бетонів, розміри їх уніфі­ковані: довжина 6 і 12 м, ширина 1,2...1,8 м. ЦНДІ­промбудівель за участю ЦНДІБК ім. Кучеренка розробило стінові тришарові панелі, які склада­ються з двох сталевих листів і середнього ша­ру — утеплювача з пінополіуретану. У холодних цехах використовують залізобетонні ребристі па­нелі й азбестоцементні хвилясті листи. Азбесто­цементні листи кріплять до горизонтальних риге­лів фахверку. Для заповнення вікон у більшості випадків застосовують сталеві віконні панелі, ви­сота яких відповідає висоті стінових пайелей.

Конструкція покрівлі ліхтарів аналогічна по­крівлі цеху. Залізобетонні бортові елементи про­
льотами б і 12 м виконують плоскими (з легких бетонів) та ребристими (з важких). Можливе рі­шення без бортових плит, тоді їх функції вико­нують сталеві листи, прикріплені у цокольній час­тині ліхтаря за допомогою зварювання. Віконні рами ліхтарів уніфіковані: довжина 6, висота 1,25, 1,5, іноді 1,75 м.

Металеві конструкції

Бронированные двери от завода производителя Зимен в Украине – завод дверей «Zimen-Group.com»

Бронированные двери Зимен прочно вошли в повседневную жизнь украинцев. Такие конструкции все чаще можно встретить в обычных квартирах и частных домах, хотя недавно бронированные полотна украшали только офисы, производство и …

Чем хороши металлические водостоки?

Обязательной частью крыши любого строения является водосточная система. Она может быть внешней или внутренней, состоять из желобов, труб, тройников, воронок и других компонентов. Главная функция водосточной системы Profil – защитить …

Металлопрокат

В жизни и деятельности современного человека металлопрокат имеет большое значение и играет существенную роль. Металлопрокат является продуктом длительного и трудоемкого процесса переработки железных руд. Практически во всех отраслях промышленности находят …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.