Металеві конструкції > Металлические конструкции

Що таке металоконструкції?

Металоконструкції — загальна назва конструкцій із металів і сплавів, що використовуються в будівництві. Здебільшого маються на увазі споруди, що складаються зі сполучених між собою різних конструктивних виробів — труб, балок, кутів, та ін.

Вони широко використовуються в будівництві. Український центр сталевого будівництва https://uscc.ua/ працює з замовниками та допомагає будівельним компаніям, надаючи кожному учаснику маркетингові, комунікаційні та технічні сервіси.

Будівельні компанії, як правило, працюють за ескізами клієнтів та проєктами власної розробки. Параметри вироблених виробів мають обов’язково відповідати технічному завданню.

металеві конструкції

Металеві конструкції діляться на групи залежно від:

 • призначення;
 • ступеня готовності до використання;
 • типу;
 • матеріалу;
 • способу виготовлення.

Готові деталі, профілі розрізняють за розміром, формою, технічними характеристиками (стійкість до зовнішніх впливів, різких перепадів температур, гнучкістю, міцністю та ін.).

Здебільшого споруди мають стандартні розміри та випускаються масово. Деталі та елементи специфічної форми виготовляються за індивідуальним замовленням. Попередньо розробляється технічна документація. Вироби мають відповідати держстандартам. Якщо рівень міцності буде замалий, деталь під впливом навантаження може зламатися.

З несучих елементів роблять каркас будівель. Вони відрізняються високою міцністю. Огороджувальні конструкції захищають територію від проникнення сторонніх людей. Додатково вони виконують декоративну функцію. Виняток — переносні ворота й паркани, якими перекривають вхід на будівельний майданчик або огороджують аварійну ділянку.

Застосування металоконструкцій

Різні види металоконструкцій використовують для спорудження:

 • малоповерхових і висотних будівель;
 • спортивних комплексів, критих ринків, ангарів, павільйонів та ін.;
 • мостів;
 • естакад;
 • башта;
 • антен зв’язку;
 • рекламних щитів;
 • систем комунікацій та ін.

металеві конструкції

З алюмінію і сталі виготовляють каркас для малогабаритних будівель. На профілі з міцних сплавів кріпляться стінові панелі. Використовують вироблені з різних металів елементи для будівництва тимчасових споруд.

Металеві конструкції можуть бути ефективніші, ніж дерев’яні або цегляні. Через велику різноманітність сплавів можна підібрати відповідний матеріал для всіх видів робіт. Використовуючи металоконструкції, можна збудувати будівлю будь-якого розміру. Алюмінієві та сталеві споруди, на відміну від залізобетонних, не деформуються, а на їхнє встановлення не потрібно багато часу. В рамках зведення легких будівель не обов’язково облаштовувати фундамент. Це економить час та вартість будівництва.

Добавить комментарий

Металеві конструкціїМеталлические конструкции

Сколько стоят ворота в частный дом?

Благоустройство загородного дома и придомовой территории, ставит перед владельцем вопрос выбора и установки ворот. Сегодня на рынке есть множество ворот для частных домов, которые могут иметь различную конструкцию, габариты и …

Алюминиевые подмости — виды и отличия от монтажных лесов

Без подмостей не обходится ни одно подсобное хозяйство и предприятие, а использование алюминиевых сплавов позволяет существенно облегчить конструкцию, сделать ее более легкой для установки и переноски. При этом оборудование имеет …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua