Металеві конструкції > Металлические конструкции > Металлообработка

Металообробка вищого рівня: верстатне обладнання та послуги від професіоналів

Процес обробки металу в сучасних реаліях неможливий без використання якісного обладнання з числовим програмним управлінням. Якщо ви працюєте в даній сфері, то все необхідне для роботи ви знайдете в ТОВ ДІС-ГРУП. Ця виробнича торгова компанія пропонує купити в Україні верстати для металообробки з ЧПУ з каталогів кращих сучасних виробників. На потужностях цього підприємства можна створювати серійні партії деталей, унікальні інструменти, нестандартні конструкції.

верстатне обладнання Металообробка

Що пропонує компанія ТОВ ДІС-ГРУПП у сфері металообробки?

Це підприємство відрізняється від інших тим, що виконує і торговельні, і виробничі завдання. Тому в знайдете на його сайті верстати з ЧПУ для металообробки й послуги з виготовлення інструментів та інших виробів високої точності.

Основні групи товарів

Ця фірма пропонує великий вибір обладнання. Це насамперед верстати різного виду, лінії для виробництва стреппінг-стрічки, пневматичні, гідравлічні та пневмогідравлічні приводи. В даному інтернет-магазині магазині верстати для металообробки замовити можна максимально високої точності, з числовим програмним управлінням, а також з різним оснащенням. Крім того, фахівці цієї компанії готові здійснити установку придбаного обладнання, виконати його кваліфіковане налаштування, а за необхідності навіть навчити персонал замовника. Також ця компанія займається сервісним обслуговуванням і післягарантійним ремонтом обладнання, купленого в даному магазині. Здебільшого покупці звертаються до цього продавця за таким обладнанням:

 • токарні, токарно-фрезерні верстати з ЧПУ;

 • приводи пневматичні та пневмогідравлічні;

 • дротова електроерозія і піддавальна цанга;

 • автоматичні розпилювальні центри з ЧПК;

 • лінії з виготовлення стреппінг-стрічки з ПЕ;

 • вертикально-фрезерні оброблювальні центри.

Основні варіанти послуг

Ця компанія охоче прийме ваші замовлення на виготовлення деталей на верстатах з ЧПУ. В Києві та інших містах України її пропозиції вважаються одними з найкращих. Адже вони відрізняються відмінним балансом ціни і якості. Тут https://metallworks.com.ua/ua/ приймають до роботи проєкти різної складності, встановлюючи на результат гарантію. Широко затребувані штампи, різні інженерні споруди, тестові стенди, прилади для систем газотранспортних магістралей, пристрої для миття фасадів висотних будівель, прес-форми, штампи, запчастини до механізмів. Виробляються вони за зразками замовника, а також за наданими ним кресленнями, ескізами або повноцінними проєктами. Здебільшого в цю компанію звертаються з такими замовленнями:

 • фрезерне оброблення на верстатах із ЧПУ;

 • виготовлення деталей серійними партіями;

 • токарно-фрезерне оброблення деталей;

 • токарне оброблення металевих виробів;

 • фрезерне оброблення на 4-осьовому центрі;

 • виготовлення на верстаті поздовжнього точіння;

Переваги товарів і послуг

Є маса причин, чому вам варто звернутися саме в цю компанію як за обладнанням, так і за послугами. Тут ви можете придбати прилади, характеристики яких повністю відповідають сучасним технологічним нормам, вимогам до безпеки і стандартам якості. Товари пропонуються з гарантією. Встановлюється вона також на результати наданих послуг.

Рекомендуємо вам у зазначеному вище інтернет-магазині замовити обладнання для обробки металу та послуги. Ціни на них тут цілком конкурентні. А їхні характеристики відповідають найвищим міжнародним стандартам якості, безпеки й функціональності.

токарно-фрезерне оброблення деталей

Добавить комментарий

Металеві конструкціїМеталлические конструкцииМеталлообработка

Плазменная резка металла особенности и технология

Плазменная резка представляет собой высокотехнологичный метод, используемый для разрезания металлов и других проводящих материалов. Основой этого процесса является использование плазменной дуги, которая расплавляет и выдувает материал, создавая точные и чистые …

Качественные металлические садовые качели

Качели садовые для дачи - это отличный способ добавить уют и комфорт вашему саду или даче. Они не только служат местом для отдыха, но и добавляют эстетический вид любой садовой …

ТОВ «НОВИЙ-ДВІР»: Український Виробник та Постачальник Сітки

Український виробник і постачальник високоякісної сітки різних типів для садівництва, будівництва та промисловості. ТОВ "НОВИЙ-ДВІР" є провідним українським виробником та постачальником сітки різних типів. Компанія пропонує широкий асортимент продукції, куди …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.