матрасы

Класифікація матраців та їх хімчистка

Головним елементом, присутнім у кожному спальному комплекті, є матрац. Регулярне використання даного виробу стає причиною того, що в ньому накопичується пил, розводяться кліщі та різні грибкові утворення, мікроорганізми. У результаті матрац має неприємний запах і непривабливо виглядає. Спати і просто лежати на ньому некомфортно. Може навіть розвинутися алергія. З метою запобігання проблемі проводиться хімчистка матраца, ціна послуги доступна і розраховується до виїзду спеціаліста на місце. Майстер приїжджає в призначений день з усім обладнанням і засобами. Від замовника вимагається лише доступ до чистої води, електрики.

Алгоритм дії

Процедура триває 1–2 години, в залежності від кількості виробів. За цей час клінер:

  • аналізує поточний стан матраца, тестує, обирає відповідні чистячі засоби, проводить знепилювання за допомогою пилососа;
  • обробляє плями за їх наявності на виробі;
  • наносить миючий розчин на поверхню екстрактором;
  • чекає, доки активні компоненти подіють;
  • усуває відпрацьовані засоби, бруд з матраца;
  • чистою водою промиває виріб (зазвичай кілька разів).

Нотатка: почистити матрац можна і власними зусиллями, але тільки професійне чищення позбавляє від забруднень зовні і у внутрішніх шарах!

Прибирання проводять раз на півроку-рік. Процедура дозволяє вирішити наступні проблеми:

  • позбутися бруду, пилу всередині виробів;
  • видалити різні розводи, застояні плями;
  • усунути специфічний запах;
  • позбавитися від різноманітних бактерій, запобігти їх розвитку.

Клінінг забезпечує гігієнічну чистоту, прекрасний зовнішній вигляд виробу і комфорт у процесі сну.

Види матраців

Матраци діляться на дві групи – набиті (безпружинні) та пружинні. Перші класифікуються за типом наповнювача. Розглянемо докладніше набиті, які піддаються виїзній хімчистці, оскільки всі інші види можна привести до ладу тільки умовно: видалити бруд та плями з зовнішнього шару або верхнього незнімного чохла.

1. Ватні матраци.

У дорогих моделях використовується якісна вата, яка складається з тонких волокон, хаотично переплетених одне з одним. Матрац тільки з довгих волокон легкий і плоский, з коротких – пишний і важкий. Часто, щоб об'єднати ці властивості, виробник комбінує матеріали, що гарантує високу якість і довгий термін служби.

У дешевших варіантах застосовують відходи бавовняного і швейного виробництва. Поява з часом грудок, горбів, різних западин неминуча.

Вата – натуральний, гігроскопічний наповнювач, сприятливе середовище для утворення цвілі і різних грибків, появи запаху вогкості і гнилі. До цієї групи також можна віднести вироби, набиті овечою вовною, кінським або верблюжим волоссям.

Хімчистка таких матраців – процес довгий і кропіткий, тому що більшість бруду знаходиться у внутрішній товщі. Зазвичай майстри проводять глибоку екстракцію з виведенням плям, видаленням запаху і сушінням.

2. Матраци з кокосової койри.

Кокосова койра – перероблені з міжплідника горіхів кокосової пальми волокна. З моноблока цього матеріалу зазвичай виготовляють тільки матраци для новонароджених. В основному койра використовується в якості прошарків з різними наповнювачами, додаючи виробу жорсткість. Завдяки природній міцності і довговічності, високому пропусканню вологи і повітря койра – популярна складова в сучасних моделях ортопедичних матраців.

Часто такі вироби піддаються хімчистці методом екстракції і добре миються. Тільки треба пам'ятати, що натуральні волокна мають високу гігроскопічність і швидко всотують вологу. В умовах неякісного або довгого сушіння вони стають розсадником цвілі.

3. Латексні матраци.

Розрізняють натуральний і штучний латекс.

Перший отримують з молочного соку каучуконосних рослин і дерева гевеї. Матеріал вважається гіпоалергенним і безпечним для людини.

Штучний латекс – це пінополіуретан, спінений полімер, довговічний, дешевий і здатний витримувати вагу людського тіла, швидко відновлюючи форму.

Латексні матраци відмінно піддаються очищенню миючими засобами. Завдяки комірчаній і пористій структурі клінери домагаються високого ступеня очищення, швидкої і якісної сушки.

Для досягнення відмінного результату довіряйте хімчистку професіоналам!

Джерело: chystota.ua

Добавить комментарий

матрасы

Особенности выбора матраса для сна

Оптимальный отдых – это хороший здоровый сон, который невозможен без качественного матраса. Поэтому к выбору данного элемента кровати необходимо подходить ответственно. Если учитывать такие критерии, как удобство, гипоаллергенность, практичность, то …

Ортопедические матрасы: главные плюсы и минусы

Ортопедические матрасы: главные плюсы и минусы Качественный сон для любого человека – это залог хорошего и продуктивного дня. Кроме того, сон влияет на наше настроение и здоровье в целом. Поэтому …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua