Малый бизнес в Украине

Вигоди впровадження сонячного колектора для опалення

В зв’язку з постійним подорожчанням енергоносіїв немало людей звертають увагу на відновлювані джерела енергії. Одним із найдоступніших серед них є сонячне світло. В багатьох південних країнах його промені вже встигли замінити собою більш звичні джерела.

В середніх широтах розповсюдження цього виду енергії тільки починається. Основною перепоною є кліматичні умови. Влітку, коли сонячних променів найбільше і вони несуть велику кількість енергії, потреба в них мінімальна. Взимку все навпаки.

Зважаючи на це, не дивно, що найбільш затребуваними є сонячні колектори води. Енергії для її підігріву потрібно не дуже багато, а потреба в ній відчувається на протязі цілого року.

Умови впровадження сонячного колектора для опалення будинку

Якщо відкинути освітлення, то наступним споживачем енергії сонця могло би стати опалення. Однак, для реалізації такого проекту потрібне виконання кількох умов:

  • Будинок повинен бути енергоощадним, а в ідеальному випадку – пасивним. Іншими словами, втрати тепло потрібно звести до мінімуму. Розрахунки спеціалістів показують, що саме ця умова є ключовою для реалізації енергетичних проектів, пов’язаних з відновлювальними джерелами. Тільки в такому випадку сонячний колектор для опалення зможе швидко себе окупити.
  • Мінімалізм системи опалення. Найбільш вірогідним кандидатом на цю роль є підлогова система опалення. Витрати на її монтаж досить значні, навіть на первинному етапі спорудження будинку. А якщо потрібне переобладнання старої системи, вони тільки зростуть.
  • Можливість «скиду» накопиченої енергії в теплу пору року. Припинити роботу сонячної енергоустановки фактично неможливо, тому влітку потрібно мати місце, куди буде відводитись нагріта вода. Зазвичай для цього використовують басейн. Однак, його потрібно ще мати на своєму подвір’ї.

Як бачимо, проблем з впровадженням відновлюваної енергії досить багато. Зібравшись купити сонячний колектор ціна котрого немаленька, потрібно бути готовим до значних грошових витрат на першому етапі.

Ці вкладення досить вигідні навіть в середніх широтах. Колектор має термін окупності біля 6 років. Ще років 5 можна відвести на повернення грошей за утеплення будинку і переобладнання системи опалення. Отримаємо близько 12 років. Термін служби сонячного колектора близький до 30 років. В підсумку отримаємо 18 років дармового опалення.

Добавить комментарий

Малый бизнес в Украине

Вендинговые автоматы

Вендинговые автоматы по продаже напитков достаточно сильно завоевали рынок фаст фуда. Они стоят почти в каждом магазине, где скапливается много людей. Однако одним кофе не наешься. А если хотим одним …

Чулочно-носочный бизнес

Чулочно-носочные изделия во все времена пользовались повышенным спросом, их покупают для больших и маленьких, они дарят тепло и защиту ногам в любое время года. В советское время Россия вообще занимала …

Стоит ли покупать готовый бизнес с НДС

Открытие собственного дела является отличной идеей для того, чтобы реализовать свои возникшие идеи, раскрыть принадлежащий вам потенциал и, разумеется, начинать получать стабильно высокий доход.

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.