Львов

Визначні місця Львова

Львів-місто на західній Україні, що знаходиться недалеко від польського кордону, побудований в старовинному західноєвропейському стилі. Будівлі відповідають епохам входження міста до складу різних держав. Тут дуже багато пам'ятників архітектури і старовини. Завжди відпочити зупиниться в Львові можна наприклад на сайті готелю-ресторану Едем, звідки легко можуть бути організовані поїздки по туристичних місцях міста

Історія.

исторический Львов

Уже в 5 столітті на місці нинішнього Львова були поселення, в яких проживали представники давньослов'янських племен, що займаються переважно різними ремеслами. Надалі, за право володіти цими землями відбувалася постійна боротьба між сусідніми князівствами. В кінці 10 століття дані землі були приєднані до Русі і на них заснували Володимир-град (нині Володимир-Волинський). Через сто років міжусобиці сприяли поділу таких земель і утворення нового князівства, до якого відійшли поселення, що утворили згодом місто. Свою назву Львів отримав по імені старшого сина засновника міста.
туристический Львов

Пам'ятні місця.

  • 1. Преображенська церква. Одне з найбільш примітних будівель міста, побудовано на місці колишнього костелу, що належав колись одному з жебракуючих католицьких чернечих орденів, розпущеного за часів правління австрійців. Будівля храму відрізняється чудовою внутрішньою обробкою, над якою працювали найвідоміші майстри того часу.
  • 2. Львівський університет. Перший вуз в країні і один з найстаріших на постсоціалістичному просторі. Будівля чудової архітектури, побудована в кінці 19 століття. Біля центрального входу в університет розташовані скульптурні композиції, що символізують працю і вчення. Переважна більшість студентів в місті-слухачі даного навчального закладу.
  • 3. Палац Потоцьких. Перлина Львова, одна з найкрасивіших міських будівель, побудовано в стилі французького класицизму в другій половині 19 століття на місці невеликого мисливської садиби відомим політиком і меценатом графом Потоцьким. Архітектура будівлі вміло пристосована до місцевих умов. Старому графу не судилося побачити закінчене втілення свого задуму, завадила смерть. Будівництво палацу закінчував його син-Роман. Прекрасна будівля і парк є справжньою окрасою міста.
  • 4. Міська Ратуша. Це саме серце міста, уособлення процвітання і миру вільного поселення. Нинішнє споруда була відбудована в 1851 році, після того, як стара вежа впала в результаті артилерійського обстрілу австрійцями під час революції 48 року. З оглядового майданчика Ратуші все місто, як на долоні.
  • 5. Готель «Жорж». Будівля була зведена в кінці 18 століття. Будівництвом займалися відомі австрійські фахівці того часу. У наступні роки будівля неодноразово перероблялося, добудовувалися поверхи. Інтер'єр вражає своєю пишністю і витонченістю. Свого часу в Готель у Львові приїжджали знамениті європейські письменники і композитори. Дане будова є пам'ятником архітектури.
  • 6. Аптека-музей була відкрита в кінці 18 століття, виробляла і відпускала відвідувачам власні ліки. В даний час виробництво припинено, але купити медикаменти тут може кожен.
  • 7. Міська шоколадна майстерня. Це унікальне в країні місце, де ласощі з шоколаду роблять люди, а не верстати. Ще в позаминулому столітті місцеві кондитери були відомі, як виробники солодких шедеврів. Рецепти старовини зберігаються в даному закладі і схоже на едем ресторан, де завжди можна покуштувати продукцію, вироблену за старовинними технологіями.
    ресторан Едем Львов

Львів-культурна столиця незалежної держави. Неквапливі прогулянки по міських вулицях дають відчуття переміщення в Європу середніх віків, де можна спокійно і не поспішаючи насолодитися смаком життя.

Добавить комментарий

Львов

Клінінг. Професійне прибирання офісів.

Офіс недарма називається візитною карткою організації, адже саме з його відвідин стартує знайомство з компанією її партнерів або клієнтів. Враження, вироблені офісом на відвідувачів, багато в чому будуть залежати від …

У Львові з’явилось справжнє містечко меблів

У жителів Львова з'явилася ще одна можливість купити якісні, функціональні та стильні меблі на замовлення. У спеціалізованому торговому центрі MARK на 3-х поверхах і 10 000 м² розташувалися десятки меблевих магазинів та інтер'єрних салонів.

Коллекторная разводка труб водоснабжения

Существует два основных вида устройства горячего и холодного водоснабжения квартир, загородных домов и других зданий и построек - тройниковая и коллекторная разводка. Каждый вид имеет свои превосходства и недочёты. Ппроанализируем …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.