Львов

Порушення податкового законодавства коштували столичному підприємцю 2-х мільйонів гривень донарахувань

Проводячи аналіз звітності, що надходить до територіальних органів Міністерства доходів і зборів України працівниками столичного управління Міндоходів були виявлені значні розбіжності у звітності підприємця Б. За даними довідки 1-ДФ бізнесмен отримав подыхалід за різні роки в сумі понад 5,7 мільйонів гривень, але податкова звітність ним за ці періоди не подавалася. 

Крім того, ділок був зареєстрований платником податку на додану вартість, але не подання ним відповідної звітності, призвело до анулювання свідоцтва платника ПДВ. Внаслідок порушень, виявлених в ході позапланової документальної перевірки, суб’єктом господарювання — фізичною особою Б. було занижено до сплати податок на додану вартість на загальну суму ПДВ – 593 тисячі гривень та не надані податкові накладні, підтверджуючі віднесені суми ПДВ до податкового кредиту.

 За плодами перевірки підприємцю донараховано майже 2 мільйони гривень, у тому числі: податків загалом  — понад 1 мільйон 551 тисячу гривень, штрафних санкцій -  майже 450 тисяч гривень. 

Добавить комментарий

Львов

У Львові з’явилось справжнє містечко меблів

У жителів Львова з'явилася ще одна можливість купити якісні, функціональні та стильні меблі на замовлення. У спеціалізованому торговому центрі MARK на 3-х поверхах і 10 000 м² розташувалися десятки меблевих магазинів та інтер'єрних салонів.

Коллекторная разводка труб водоснабжения

Существует два основных вида устройства горячего и холодного водоснабжения квартир, загородных домов и других зданий и построек - тройниковая и коллекторная разводка. Каждый вид имеет свои превосходства и недочёты. Ппроанализируем …

Визначні місця Львова

Львів-місто на західній Україні, що знаходиться недалеко від польського кордону, побудований в старовинному західноєвропейському стилі. Будівлі відповідають епохам входження міста до складу різних держав. Тут дуже багато пам'ятників архітектури і …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.