Приглашаем разработчиков полезного оборудования к сотрудничеству

Львов > товары и услуги

Клінінг. Професійне прибирання офісів.

Офіс недарма називається візитною карткою організації, адже саме з його відвідин стартує знайомство з компанією її партнерів або клієнтів. Враження, вироблені офісом на відвідувачів, багато в чому будуть залежати від його чистоти.
Офіс сучасної компанії просто зобов'язаний сяяти чистотою. Для цих цілей керівники масово відмовляються від штатних прибиральниць і вдаються до послуг професійних клінінгових компаній. Замовлення клінінгових послуг з прибирання офісів зручний і вигідний.

Розберемо докладніше плюси професійного прибирання офісів.

• При замовленні клінінгових послуг організація оплачує виключно виконані фактично роботи. На об'єкт до початку збирання виїжджає менеджер клінінгової компанії, оцінює обсяг робіт, обумовлює з замовником перелік необхідних послуг і періодичність їх надання. Таким чином, кожен клієнт отримує те, що замовляє.

• Крім прибирання та видалення забруднень, прибирання офісів, виконувана професіоналами, включає грамотний і дбайливий підхід до догляду за всіма наявними покриттями і поверхнями, що дозволяє продовжити період експлуатації оргтехніки, обладнання вентиляції, меблів і дорогих покриттів.

• Для досягнення справжньої чистоти в офісному приміщенні недостатньо звичайної регулярного прибирання поверхонь. Ідеальний порядок буде досягнутий при проведенні з певною періодичністю, наприклад, таких робіт, як очистка покриттів стелі, хімічне чищення покриттів підлоги і меблів, полірування меблів з дерева. Виконання подібних специфічних робіт краще довірити професіоналам своєї справи, прекрасно знають всі тонкощі їх виконання.

• Співпраця з клінінгової компанією на регулярній основі дозволяє не утримувати штат прибиральниць. У зв'язку з цим відпадає необхідність оплати податків, заробітної плати, виконання інших соціальних зобов'язань. В такому випадку у організації не буде додаткових витрат і знизиться навантаження, як на відділ з управління персоналом, так і на бухгалтерських працівників.

• При періодичної або регулярному прибиранню офісного приміщення клінінгової компанією, база оподаткування організації зменшиться, адже в неї не будуть включатися суми, що витрачаються на послуги професійного прибирання.

• Вдавшись до послуг професійних клинеров, організація не потребуватиме постійному придбанні і поповнення запасів корисних для проведення прибирання витратних матеріалів, миючих та очищувальних засобів, а також різного інвентарю. Стежити за їх наявністю теж не буде потреби. Професіонали візьмуть на себе всі пов'язані з наведенням порядку і прибиранням питання, надавши можливість організації-замовнику займатися своєю безпосередньою діяльністю.

• При виборі клінінгу організація отримує можливість проводити прибирання в будь-який зручний для неї час. Нічний час, вихідні або навіть святкові дні не стануть перешкодою для роботи.

• Ніяка прибирання «по-старому» не в змозі, на відміну від клінінгу, надати гарантії якісно виконаних робіт. Більш того, клінінгова компанія гарантує відповідальність власних працівників за випадкову псування майна замовника через невірного використання будь-яких засобів для чищення або миючих засобів.

Викладені вище факти підтверджують, що професійне прибирання офісних приміщень отримала настільки широке поширення не просто так. Вибираючи замість прибирання клінінг, організація клієнта вибирає сяючі чистотою приміщення за цілком розумну вартість.

Хостинг сайтів - evrohost.com

Комментарии:

  1. Ульяна 9.01.2021 21:26

    Если Вы часто снимаете офис и Ваша деятельность связана с частыми переездами, советую обратится в это грузовое такси г Днепр https://gruzovozka.dp.ua/

Добавить комментарий