Львов

Дизайн квартири-студії.

Купити величезні апартаменти сьогодні може далеко не кожен. Все більшу і більшу популярність набувають невеликі і затишні квартири-студії, в яких без проблем можна розмістити все необхідне для життя і комфорту. Дизайн квартири-студії настільки різноманітний і багатогранний, що дозволяє навіть такі, здавалося б, невеликі приміщення зробити просторими і світлими.

Дизайн квартири.

Кожен з нас намагається втілити в життя всі свої ідеї та рішення. Відкритий простір квартири – ще один шанс підкреслити свою індивідуальність і відчуття смаку. Завдяки сучасним мобільним перегородкам ми можемо розділити квартиру-студію на зони, відокремивши гардероб, спальню і зону відпочинку. Важливу роль у плануванні інтер'єру грає поділ житлової зони і зони кухні, де часто ми відчуваємо брак освітлення і простору.У таких випадках дизайнери рекомендують звернути увагу на оздоблювальні матеріали світлих відтінків, які привнесуть в інтер'єр кухні легкість, чистоту і візуально збільшать простір.

дизайн квартири>
Мала квадратура приміщення не передбачає використання великої кількості меблів. Найчастіше власники таких квартир зупиняють свій вибір на вбудованій шафі-купе або невеликій гардеробній з розсувними дверима. Що стосується модних тенденцій, багато цікавих і незвичних ідей, як зробити дизайн квартири можна знайти на interiorfor.
Оригінальним і практичним є застосування невеликих підвісних ящиків, які можна розмістити уздовж всієї стіни. Краще, щоб вони були виконані в одній кольоровій гамі зі стінами, таким чином ящики не будуть залучати до себе уваги і дозволять максимально заощадити простір.
Для приміщень маленької площі дизайнери рекомендують дотримуватися стилю мінімалізму – використовувати тільки необхідні меблі і мінімум декору. Уникайте масивних і великих деталей в інтер'єрі, акцентуючи більше уваги на його освітленні. Завдяки використанню декількох типів світильників ви зможете візуально збільшити площу і зробити атмосферу в квартирі більш затишною і теплою.

дизай квартири-студії фото

Зонування приміщення.

Перед тим як приступити до ремонтних робіт і створення інтер'єру приміщення, необхідно визначитися з розміщенням основних зон. В першу чергу, виберіть місце для ванни та туалету, які необхідно відокремити від основної площі додатковими перегородками. Після чого розділіть інтер'єр кухні, що залишився на зону для приготування їжі, денного відпочинку та нічного сну. Для зонування приміщення можна використовувати дерев'яні перегородки з великими осередками, на яких ви зможете розмістити необхідні особисті речі, книги, блокноти та ін.

Добавить комментарий

Львов

У Львові з’явилось справжнє містечко меблів

У жителів Львова з'явилася ще одна можливість купити якісні, функціональні та стильні меблі на замовлення. У спеціалізованому торговому центрі MARK на 3-х поверхах і 10 000 м² розташувалися десятки меблевих магазинів та інтер'єрних салонів.

Коллекторная разводка труб водоснабжения

Существует два основных вида устройства горячего и холодного водоснабжения квартир, загородных домов и других зданий и построек - тройниковая и коллекторная разводка. Каждый вид имеет свои превосходства и недочёты. Ппроанализируем …

Визначні місця Львова

Львів-місто на західній Україні, що знаходиться недалеко від польського кордону, побудований в старовинному західноєвропейському стилі. Будівлі відповідають епохам входження міста до складу різних держав. Тут дуже багато пам'ятників архітектури і …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.