Львов

Дизайн квартири-студії.

Купити величезні апартаменти сьогодні може далеко не кожен. Все більшу і більшу популярність набувають невеликі і затишні квартири-студії, в яких без проблем можна розмістити все необхідне для життя і комфорту. Дизайн квартири-студії настільки різноманітний і багатогранний, що дозволяє навіть такі, здавалося б, невеликі приміщення зробити просторими і світлими.

Дизайн квартири.

Кожен з нас намагається втілити в життя всі свої ідеї та рішення. Відкритий простір квартири – ще один шанс підкреслити свою індивідуальність і відчуття смаку. Завдяки сучасним мобільним перегородкам ми можемо розділити квартиру-студію на зони, відокремивши гардероб, спальню і зону відпочинку. Важливу роль у плануванні інтер'єру грає поділ житлової зони і зони кухні, де часто ми відчуваємо брак освітлення і простору.У таких випадках дизайнери рекомендують звернути увагу на оздоблювальні матеріали світлих відтінків, які привнесуть в інтер'єр кухні легкість, чистоту і візуально збільшать простір.

дизайн квартири>
Мала квадратура приміщення не передбачає використання великої кількості меблів. Найчастіше власники таких квартир зупиняють свій вибір на вбудованій шафі-купе або невеликій гардеробній з розсувними дверима. Що стосується модних тенденцій, багато цікавих і незвичних ідей, як зробити дизайн квартири можна знайти на interiorfor.
Оригінальним і практичним є застосування невеликих підвісних ящиків, які можна розмістити уздовж всієї стіни. Краще, щоб вони були виконані в одній кольоровій гамі зі стінами, таким чином ящики не будуть залучати до себе уваги і дозволять максимально заощадити простір.
Для приміщень маленької площі дизайнери рекомендують дотримуватися стилю мінімалізму – використовувати тільки необхідні меблі і мінімум декору. Уникайте масивних і великих деталей в інтер'єрі, акцентуючи більше уваги на його освітленні. Завдяки використанню декількох типів світильників ви зможете візуально збільшити площу і зробити атмосферу в квартирі більш затишною і теплою.

дизай квартири-студії фото

Зонування приміщення.

Перед тим як приступити до ремонтних робіт і створення інтер'єру приміщення, необхідно визначитися з розміщенням основних зон. В першу чергу, виберіть місце для ванни та туалету, які необхідно відокремити від основної площі додатковими перегородками. Після чого розділіть інтер'єр кухні, що залишився на зону для приготування їжі, денного відпочинку та нічного сну. Для зонування приміщення можна використовувати дерев'яні перегородки з великими осередками, на яких ви зможете розмістити необхідні особисті речі, книги, блокноти та ін.

Добавить комментарий

Львов

Стадии строительства домов под ключ из кирпича

Построить кирпичный дом собственными руками можно, однако это невероятно трудно. Для качественного выполнения строительных работ требуются не только соответствующие материалы, здесь нужны сноровка и мастерство исполнителей. Поэтому для воплощения мечты …

Выбор дизайна интерьера. Разновидности стилей

Обустраивая своё жилище, каждый из нас хочет создать уют в доме. Вы задумываете сделать ремонт, сами или нанять для этого специалистов. В любом случае необходимо будет подобрать дизайн интерьера для …

Дюссельдорф – оптимальная стоимость перелета и разнообразие культурного отдыха

Оптимальность транспортного соединения между разными странами уже давно не ограничивается автобусами и поездами. Самым быстрым, доступным и современным способом путешествий является авиапередвижение. Заказ билетов на рейс Львов – Дюссельдорф через …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.