Львов

Дитячий набір монет «Сонячна система» від Діамантбанку

У відділеннях Діамантбанку клієнти можуть придбати набір срібних монет із зображеннями 8 планет системи та Сонця, що стане прекрасним подарунком для юних колекціонерів.

На реверсах монет представлені найважливіші об’єкти Сонячної системи  –   Сонце, Земля, Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, та Нептун. Фон створюють фрагменти карти неба з XVI століття, що представляє Сонячну систему. Під зображенням планет – назва планети латинською мовою і астрологічний знак планети.

Загальний аверс монети містить зображення античної скульптури Атласу, який тримає на своїх плечах небо на тлі куску Сонячної системи. Понизу – напис латинською мовою: SYSTEMA SOLARE.

Нумізматичну колекцію «Сонячна система» випустив Монетний двір Польщі. Монети викарбувані зі срібла 925-ої проби та мають вагу10 г, діаметр – 32 мм.

Ознайомитися з асортиментним рядом усіх монет, які пропонує своїм клієнтам Діамантбанк, можна на офіційній сторінці банку diamantbank.ua/coins.html. Детальна інформація за телефоном 0 800 308 303.

Довідка

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний диапазон послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку.
Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 80 дирекцій та відділень у 19 містах України.
2013 рік ПАТ «Діамантбанк» закінчив з прибутком  4,83 млн. грн. Чисті активи фінустанови станом на 01.01.2014 р. склали 4,78 миллиардов. грн., регулятивний капітал – 515,788 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель – 2,8 миллиардов. грн.

Добавить комментарий

Львов

У Львові з’явилось справжнє містечко меблів

У жителів Львова з'явилася ще одна можливість купити якісні, функціональні та стильні меблі на замовлення. У спеціалізованому торговому центрі MARK на 3-х поверхах і 10 000 м² розташувалися десятки меблевих магазинів та інтер'єрних салонів.

Коллекторная разводка труб водоснабжения

Существует два основных вида устройства горячего и холодного водоснабжения квартир, загородных домов и других зданий и построек - тройниковая и коллекторная разводка. Каждый вид имеет свои превосходства и недочёты. Ппроанализируем …

Визначні місця Львова

Львів-місто на західній Україні, що знаходиться недалеко від польського кордону, побудований в старовинному західноєвропейському стилі. Будівлі відповідають епохам входження міста до складу різних держав. Тут дуже багато пам'ятників архітектури і …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.