Кондиционеры > Львов

5 правил придбання кондиціонера

Управлінням температурою в приміщенні стало зручним завдяки кондиціонерів. Створити комфортну обстановку в жарку або прохолодну погоду нескладно і серед безлічі моделей кондиціонерів можна вибрати оптимальну.
Послугою встановлення кондиціонера краще скористатися в спеціалізованій компанії типу ВКВ в Львові, там же при необхідності можна і купити кондиціонер.
кондиционеры в Львове
1. Бренди не завжди говорять про якість. Питання про якість продукції найчастіше залежить від конкретного заводу-виготовлювача. Якщо завод не належить компанії, під чиїм брендом він випускає продукцію, то якість деталей може змінюватися в різних партіях. Коли кондиціонери виготовляються на власному заводі компанії, відповідальність в рази вище.

2. Пора року має значення. Найвигіднішими для покупки і установки кондиціонера для будинку вважаються березень-квітень і жовтень-листопад. Звичайно, можна встановлювати кондиціонер на протязі всього року, але взимку, особливо в морозну погоду, це може бути просто некомфортно. А влітку, при підвищенні температури повітря, підвищується ціна на кліматичну техніку і збільшується чергу на її установку.

3. Велика потужність кондиціонера хороша тільки для великих приміщень. Типова помилка - встановлювати потужний кондиціонер в наскрізному коридорі. Хоча у деяких моделей можна перенаправити потік повітря в потрібну сторону, охолоджувати або обігрівати кілька кімнат він не зможе.
Тому має сенс встановлювати його або в найбільшій, або в самій часто респонденти користуються послугами кімнаті. У цьому випадку потужність приладу буде повністю залежати від площі приміщення, кількості і площі вікон. Невелику роль може зіграти наявність меблів і техніки, що випромінює тепло.

4. Завжди варто враховувати сучасність техніки. Хоча деякі нововведення можуть бути і зайвими, між моноблоковими (віконними) кондиціонерами і спліт-системами варто вибрати останні. Саме тому в СКВ (Системи кондиціювання та вентиляції, м.Львів) вже немає віконних апаратів. Незважаючи на більш "громіздку" конструкцію - необхідно монтувати внутрішній і зовнішній блоки - цей тип кондиціонера набагато більш функціональний, ніж моноблок або портативний кондиціонер. Крім того, сама гучна конструкція виводиться на вулицю, внутрішній блок видає тим менше шуму, чим вищий клас пристрою.
монтаж кондиционеров в Львове
5. Бюджет пристрою необхідно розраховувати з необхідних характеристик.

  • - недорогі кондиціонери - не означає, що поганої якості. Це можуть нові виробники або новий товар на конкретному географічному ринку, тому якість пристрою покаже тільки час. Однак в будь-якому випадку від бюджетних пристроїв не варто очікувати безлічі функцій і налаштувань - та й чи потрібні вони в конкретному випадку?
  • - середній ціновий сегмент , як правило, відрізняється "середніми" характеристиками: потужністю, енергоспоживанням, шумом. За якістю моделі середнього класу також можуть відрізнятися від партії до партії. У той же час, можна знайти гідні пристрої з відповідними характеристиками і необхідним набором функцій за прийнятною ціною.
  • - елітні системи , як правило, виробники або продавці повністю відповідають за якість пристрою на час гарантії, при установці і обслуговуванні. Висока ціна пов'язана в першу чергу не з іменитим брендом, а з відмінними робочими характеристиками кондиціонера і безліччю додаткових функцій.
Добавить комментарий

КондиционерыЛьвов

Как выбрать смартфон?

Розничная торговля представлена миллионами позиций бытовых товаров. Каждый потребитель сталкивался с необходимостью покупки крупной или мелкой бытовой техники. Испытание начинается в тот момент, когда появляется решение о покупке. Просмотр сайтов …

Такелажные работы с соблюдением всех норм безопасности

В современном мире много крупногабаритных, тяжёлых грузов, которые периодически требуется перевозить от места их изготовления к объекту, где они будут использоваться. Такелаж – это погрузка, но выполняют эту работу профессионалы …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай