Львов

100 тис. грн коштували WOG відпрацьовані батарейки

Протягом найближчих днів на кожній АЗК мережі WOG будуть встановлені спеціальні урни для збору відпрацьованих батарейок й акумуляторів. Сума інвестицій в ініціативу становить 100 тис грн. Відправка на утилізацію зібраних малих побутових хімічних елементів живлення ємністю до 7 Ампергодин відбуватиметься при їх накопиченні від 5 кг.

«Ми відчуваємо відповідальність перед країною, в якій живемо і землею, яка нас годує. Й чудово розуміємо українців, у яких через брак часу не виходить приділяти увагу сортуванню сміття та здачі до спецустанов шкідливих предметів побуту. Саме тому ми вирішили встановити на наших АЗК спеціальні урни для збору відпрацьованих батарейок і акумуляторів. Кожен водій чи пасажир може позбутись непотрібних батарейок під час розрахунку на касі чи після перекусу. Берегти природу стане зручно. Приєднуйтесь!» — Закликав генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.

Батарейки та побутові акумулятори є джерелом небезпечних хімічних речовин, серед яких ртуть, кобальт, нікель, кадмій.  Після використання, потрапляючи до грунту чи води, вони отруюють середовище. Зібрані на АЗК WOG батарейки будуть відправлені на Львівське державне підприємство «Аргентум», яке займається безпечною утилізацією та переробкою зарядних елементів.

Говорячи про «зелений», екологічний напрямок роботи компанії, слід згадати про встановлення сонячних батарей на АЗК мережі та висадку дерев у парках і скверах. А вже незабаром відбудеться офіційна презентація наступної глобальної ініціативи WOG для збереження довкілля. Слідкуйте за новинами.

Довідка про компанію:

ТОВ «Золотий екватор»(м. Луцьк) заходить до групи «Континіум». Компанія управляє мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, що нараховує більше 470 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG ™ — це одна з найбільших мереж АЗК на українському ринку нафтопродуктів. Бензин Mustang виготовляється з базисного нафтопродукту імпортного виробництва, що відповідає эталону евро5. Поставки здійснюються з нафтопереробних заводів Румунії, Греції, Литви, Польщі та Білорусії. Мережа АЗК WOG надає можливість скористатися додатковими сервісами та послугами: автоаксесуари, автохімія, ресторан, безкоштовний WI-FI і товари в дорогу. За плодами конкурсу «Вибір року» WOG ™ визнана кращою серед мереж АЗК в 2010, 2011, 2012 роках.

Контактна інформація:

Заряна Лисиця

Client service director HPPR

Тел.: 044 205 9909

e-mail: zl@hppr.com.ua

Добавить комментарий

Львов

Выбор дизайна интерьера. Разновидности стилей

Обустраивая своё жилище, каждый из нас хочет создать уют в доме. Вы задумываете сделать ремонт, сами или нанять для этого специалистов. В любом случае необходимо будет подобрать дизайн интерьера для …

Дюссельдорф – оптимальная стоимость перелета и разнообразие культурного отдыха

Оптимальность транспортного соединения между разными странами уже давно не ограничивается автобусами и поездами. Самым быстрым, доступным и современным способом путешествий является авиапередвижение. Заказ билетов на рейс Львов – Дюссельдорф через …

Клінінг. Професійне прибирання офісів.

Офіс недарма називається візитною карткою організації, адже саме з його відвідин стартує знайомство з компанією її партнерів або клієнтів. Враження, вироблені офісом на відвідувачів, багато в чому будуть залежати від …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.