Луцк

Studio Moderna відзначена міжнародною нагородою від WORLDCOB

Церемонія «THE BIZZ 2013», яку проводила Міжнародна конфедерація бізнесу WORLDCOB, стала значущою подією для компанії Studio Moderna.

Урочистий захід було проведено наприкінці березня в InterContinental Paris Le Grand у Парижі, Франція, де Studio Moderna було визнано однією з успішних компаній-лідерів у своїй галузі, в основі роботи якої лежать інновації, знання та системність.

WORLDCOB – провідна бізнес-організація, що сприяє розвитку бізнесу, визнанню та зростанню провідних компаній і бізнесменів по всьому світу, і налічує близько3-х тисяч асоційованих членів у більш ніж 65-ти країнах світу. У 2005 році перша церемонія нагородження відбулася в місті Х'юстон, штат Техас, де безпосередньо і розташована штаб-квартира Конфедерації. Оцінка кандидатів покладається на Комітет, сформований з професіоналів різних національностей, які є членами WORLDCOB. Вони розглядають кандидатури за такими критеріями: бізнес-лідерство, системи управління, якість продукції  або послуги, творчість бізнесу та інновацій, корпоративна соціальна відповідальність, досягнення та нагороди.

Про компанію:

Studio Moderna одна з найбільших і швидкозростаючих компаній директ-маркетингу в Центральній та Східній Європі. Заснована в 1992 г. в Словенії та на даний момент здійснює свою діяльність більш, ніж в 20 країнах.

Добавить комментарий

Луцк

Записанно авторское право на пакетную интернет-рекламу

Компьютерная программка портала «Укрбизнес» «Пакеты рекламы в интернете» удачно прошла функцию регистрации как объект авторского права. С этого момента исключительное право на изобретение принадлежит его разработчикам, и охраняется Законом. Свидетельство о регистрации

Продукция компании «ДАХ-ПРОФІЛЬ»: надежная крыша по приемлемой цене

Компания «ДАХ-ПРОФІЛЬ» представляет собой мощное, современное производственное предприятие, специализация которого – металлопрофиль и металлочерепица. Продукцию компании с успехом используют в кровельных работах жилых и промышленных помещений.

Сомневаетесь, приобрести ли рейлинги? Мы убедим вас в их необходимости…

У водителей не раз появлялся вопрос: куда вместить собственный багаж? С этим нередко сталкиваются любители горнолыжного спорта, ведь снаряжение не влезает в багажник, ну и сами лыжи неловко перевозить в салоне. Выходом из таковой ситуации будет покупка рейлингов

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.