Луцк

Обємні літери як елемент зовнішньої реклами

Обємні літери як елемент зовнішньої реклами

Об'ємні літери - один з найбільш універсальних видів зовнішньої реклами в Україні. Виготовлятися об'ємні літери можуть на основі будь-якої рекламної конструкції як додатковий елемент. Об'ємні літери можуть нести основну інформаційну нагрузку, а також бути окремою рекламною конструкцією, починаючи від просто напису на фасаді чи склі, закінчуючи великою наддаховою установкою будь-яких розмірів завдяки величавому вибору матеріалів для реклами та будівництва.

Об'ємні літери, які використовуються як фасадна вивіска чи рекламне оголошення, вже издавна стали та признаними серед рекламодавців.
Нескладність у виготовленні об'ємних літер, відносно невисока порівняно з іншими видами зовнішньої реклами вартість об'ємних літер, а також можливість використання в комбінаціях з іншими рекламними засобами – все це робить об'ємні літери найбільш популярним інструментом реклами на сучасному ринку.

Найбільш поширений варіант такої реклами – використання об'ємних літер з внутрішньою неоновою чи світлодіодною підсвіткою для позначення назви компанії або магазину. Однак, в залежності від конкретних побажань замовника, об'ємні літери можна використовувати для створення візуальних привабливих рекламних образів магазину, готелю, торгової точки, бізнес-центра.

Спеціалісти компанії «Дизайн-Центр» можуть використати при розробці дизайну та виготовленні об'ємних світлових літер фірмовий шрифт та кольори емблеми Вашої компанії, що позволить індивідуалізувати стиль рекламної вивіски. Крім того, ми створюємо комбіновані об'єкти, наприклад, об'ємні літери в поєднанні з постером чи лайтбоксом, а також з використанням світлових спец ефектів.

Найбільш дієвим та бездоганним з точки зору маркетингу ходом є створення з декількох об'ємних літер абревіатури або логотипу Вашої компанії – такий способ позитивно складеться на впізнаваності бренда.

Наші контакти:

"Дизайн-центр", ТзОВ
м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 34/306
тел.: (0332) 28 28 48
050 2891490

м. Житомир, пл. Польова, 10
тел.: (0412) 55-28-24
050 3782521

e-mail:design@itt.net.ua

 

Добавить комментарий

Луцк

Записанно авторское право на пакетную интернет-рекламу

Компьютерная программка портала «Укрбизнес» «Пакеты рекламы в интернете» удачно прошла функцию регистрации как объект авторского права. С этого момента исключительное право на изобретение принадлежит его разработчикам, и охраняется Законом. Свидетельство о регистрации

Продукция компании «ДАХ-ПРОФІЛЬ»: надежная крыша по приемлемой цене

Компания «ДАХ-ПРОФІЛЬ» представляет собой мощное, современное производственное предприятие, специализация которого – металлопрофиль и металлочерепица. Продукцию компании с успехом используют в кровельных работах жилых и промышленных помещений.

Сомневаетесь, приобрести ли рейлинги? Мы убедим вас в их необходимости…

У водителей не раз появлялся вопрос: куда вместить собственный багаж? С этим нередко сталкиваются любители горнолыжного спорта, ведь снаряжение не влезает в багажник, ну и сами лыжи неловко перевозить в салоне. Выходом из таковой ситуации будет покупка рейлингов

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.