Луцк

Обємні літери як елемент зовнішньої реклами

Обємні літери як елемент зовнішньої реклами

Об'ємні літери - один з найбільш універсальних видів зовнішньої реклами в Україні. Виготовлятися об'ємні літери можуть на основі будь-якої рекламної конструкції як додатковий елемент. Об'ємні літери можуть нести основну інформаційну нагрузку, а також бути окремою рекламною конструкцією, починаючи від просто напису на фасаді чи склі, закінчуючи великою наддаховою установкою будь-яких розмірів завдяки величавому вибору матеріалів для реклами та будівництва.

Об'ємні літери, які використовуються як фасадна вивіска чи рекламне оголошення, вже издавна стали та признаними серед рекламодавців.
Нескладність у виготовленні об'ємних літер, відносно невисока порівняно з іншими видами зовнішньої реклами вартість об'ємних літер, а також можливість використання в комбінаціях з іншими рекламними засобами – все це робить об'ємні літери найбільш популярним інструментом реклами на сучасному ринку.

Найбільш поширений варіант такої реклами – використання об'ємних літер з внутрішньою неоновою чи світлодіодною підсвіткою для позначення назви компанії або магазину. Однак, в залежності від конкретних побажань замовника, об'ємні літери можна використовувати для створення візуальних привабливих рекламних образів магазину, готелю, торгової точки, бізнес-центра.

Спеціалісти компанії «Дизайн-Центр» можуть використати при розробці дизайну та виготовленні об'ємних світлових літер фірмовий шрифт та кольори емблеми Вашої компанії, що позволить індивідуалізувати стиль рекламної вивіски. Крім того, ми створюємо комбіновані об'єкти, наприклад, об'ємні літери в поєднанні з постером чи лайтбоксом, а також з використанням світлових спец ефектів.

Найбільш дієвим та бездоганним з точки зору маркетингу ходом є створення з декількох об'ємних літер абревіатури або логотипу Вашої компанії – такий способ позитивно складеться на впізнаваності бренда.

Наші контакти:

"Дизайн-центр", ТзОВ
м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 34/306
тел.: (0332) 28 28 48
050 2891490

м. Житомир, пл. Польова, 10
тел.: (0412) 55-28-24
050 3782521

e-mail:design@itt.net.ua

 

Добавить комментарий

Луцк

Строители

В протяжении всей нашей жизни мы строим. Строим дела, время от времени, близкого человека), планы, лица, глазки, свое будущее, собственное счастье. Даже путь, который выбирает для собственных людей правительство, можно именовать строем. А все поэтому, что строить

Популярно о станциях чистки бытовых сточных вод

Отходы жизнедеятельности человека неминуемы, но они должны попадать в окружающую среду исключительно в концентрациях, неопасных для людской жизни. В особенности это относится к аква ресурсам.Как очищали бытовые сточные воды в древности?В старых городках тоже существовали

6 правил делового этикета Джен Ягер

Относительно правил делового этикета существует величавое огромное количество разных материалов, в том числе научно-исследовательских. Мы желали бы тормознуть на 6 главных заповедях этикета, сформулированных американкой Джен Ягер. 1. Делайте все вовремяЗапоздания

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua